Gönderen Konu: WATSONS Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri  (Okunma sayısı 1086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 407
WATSONS Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri
« : 01 Şubat 2018, 11:10:12 »
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için oylamalar başladı!

500 Kişiye Watsons Hediye Seti
5 Kişiye Ödül Gecesi İçin Çift Kişilik Davetiye

KATILIM KOŞULLARI
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri oylaması 01.02.2018 – 12.03.2018 tarihleri arasında yapılacaktır.
Kampanya süresi boyunca odul.watsons.com.tr adresine gelen ziyaretçiler kendilerine sağlanan giriş metodlarından birisini kullanıp 21 farklı kategoride favori ürünleri için oy kullanabileceklerdir. Oy kullanarak, formu dolduranlar arasından ofis çekilişiyle belirlenecek 500 kişi kategorilerin kazanan ürünleri içerisinden belirlenecek ürünlerden oluşan hediye seti kazanma şansına sahip olacaktır.
Oylama için Watsons Card’ı ile giriş yaparak oyunu kullanarak formunu dolduranlar arasından çekiliş ile belirlenecek 5 kişi ise ödül töreni gecesine çift kişilik davetiye kazanacaklardır. Davetiye sadece ödül törenine giriş ve gala gecesini kapsamakta ve bunun dışında kalan ulaşım vb. masraflar kazananlara aittir.
Kullanıcıların oy kullanabilmesi için web sitesinde bulunan 3 giriş metodundan birisini kullanarak giriş yapmaları gerekmektedir. Her bilgisayardan en fazla 1 oy kullanılabilir ve 1 kullanıcı sadece bir giriş yöntemini kullanarak giriş yapabilir.
Hediye kazananlar 4 Nisan 2018 tarihinde odul.watsons.com.tr adresinde ilan edilecektir.
Katılımların değerlendirilmesinde Watsons Türkiye'nin belirlediğini saatte kabul gören veriler esas alınacaktır.
Kampanyaya katılarak hediye kazanan kullanıcıların formda belirttikleri bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Katılımcıların bilgilerini yanlış vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve bu nedenle hediyenin gönderilmemesi durumundan Watsons Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Formu doldurmayan kullanıcılar hediye hakkı kazanamaz.
Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, hediye kazanamazlar. Kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Watsons Türkiye, kampanya süresi boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkilleyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullnarak hile yaptığı veya uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcının hediyelerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını sakı tutar. Ayrıca,Watsons Türkiye’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
Watsons Türkiye, önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar hediye kazanamazlar.
Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır. Koşullar ve Kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini bilmektedirler. Katılımcılar, kampanyaya katılım ile katılım şart ve koşullarını okumuş ve bu şartları peşinen kabul edilmiş sayılır.
Watsons çalışanları oylamaya katılamazlar.
Bu kampanya MPİ’nin 01/02/2017 tarih ve 40453693-255.05.02/3139-8632 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

Çevrimdışı aylean

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 7768
Ynt: WATSONS Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2018, 16:14:04 »
Hediyesi gelen oldumu?
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı ikbalelif

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1052
  • bütün mutsuzluklar kardeştir aynı dili konuşurlar
Ynt: WATSONS Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2018, 17:25:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Hediyesi gelen oldumu?
  dağıtımlar dün başladı
bütün mutsuzluklar kardeştir
aynı dili konuşurlar