Gönderen Konu: Haribo Sonuçları  (Okunma sayısı 32618 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haylazbenli

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Haribo Sonuçları
« Yanıtla #100 : 13 Şubat 2010, 00:47:17 »
Banada geldi geri yolladım bozuk çıktı ekran kayık şarkıları yarıda kalıyor
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı skysky

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #101 : 13 Şubat 2010, 13:19:01 »

hangi adrese yolladın acaba ? bende göndereyim

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #102 : 13 Şubat 2010, 13:29:23 »
tebrikler arkadaşlar, arızalı çıkanlarada üzüldüm, niye böyle dikkatsiz davranmışlar ki
bir kişininde değill arızalı olan, şimdi git gel bir yığın iş, neyse inş. bu kez sağlamlarını gönderirler

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #103 : 13 Şubat 2010, 13:40:17 »

haylazbenli paylasırsan sevırım adresı cunku benımkıde bozuk cıktı aynı senınkı gıbı yanıp sonuyo ekrar sarj olmuyo

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #104 : 14 Şubat 2010, 17:21:00 »
benimde dün geldi fakat henüz tam incelemedim kardeşim bakıyordu bende ilgilenmedim tam bir bakayım birazdan zatan görünce ufak çaplı bir şok yaşadım
olduğu kadar olmadığı kader..

Çevrimdışı skysky

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #105 : 26 Şubat 2010, 18:28:44 »
arkadaşlar ajans aradı bir hafta 10 gün sürermiş cihazı onarıma yollamışlar sanki biz bozmuşuz gibi. ben hariboya mail atacam. aynı sorunu yaşayan arkadaşlar da öyle yapsın. arızalı cihaz geldiyse bizim suçumuz ne ?

Çevrimdışı YeniSahip

• Usta Kampanyacı
    • Facebook
« Yanıtla #106 : 02 Mart 2010, 17:51:42 »
Sayın Forum Üyeleri,
Öncelikle Haribo “Hediye Patlaması” Kampanyasına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürler.
Kampanyamızın sonrasında sizleri bilgilendirmek isteriz;
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden aldığımız 25.08.2009 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02.401.02.99 – 1664 – 7732 sayılı izin ile yapmış olduğumuz kampanyamız içinde verilen hediyeler için “1 kişiye 1’den fazla ikramiye verilmeyecektir” kuralı EURODISNEY seyahati asil ve yedek talihlileri, SCOOTER asil ve yedek talihlileri, MINI SCOOTER asil ve yedek talihlilerini kapsamaktadır.  EURODISNEY, SCOOTER ve MINI SCOOTER hediyelerinden her hangi birisini kazanan bir katılımcının başka bir EURODISNEY, SCOOTER ya da MINI SCOOTER kazanma şansı bulunmamaktadır. 2. hediyenin kazanıldığı durumlarda hediye sıradaki talihliye teslim edilir.

Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik'in 2-f maddesi gereğince: katılım şartını yerine getiren bir kişiye verilecek olan ikramiyenin rayiç bedeli KDV dahil 49,62.TL (2009 yılı için) ve altında olan düzenlemeler MPİ izin ve denetimi dışında bulunmaktadır. Kampanyamız içinde verdiğimiz MP3 çalarların birim maliyeti bu bedelin altında olup çekilişleri MPİ izni kapsamı dışındadır.  Konuyla ilgili MPİ idaresinden 01.09.2009 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02.401.02.99 – 1721– 7907 sayılı dosya no ile alınan MPİ yönetmelikleri kapsam dışı yazısı elimizde mevcuttur. Bu yüzden 1 kişi 1 den fazla MP3 çalar kazanabilmektedir ya da 1 kişi EURODISNEY seyahati asil ve yedek talihlileri, SCOOTER asil ve yedek talihlileri, MINI SCOOTER asil ve yedek talihlileri listesinde yer alıp aynı zamanda MP3 çalar kazanabilmektedir. Bilgilerinize sunar diğer kampanyalarımızda buluşmayı dileriz.
Saygılarımızla.
HARIBO Şekerleme

"Sn. ... ...

Dilekcenizde bahsi gecen cekilisle ilgili sikayetinize istinaden yapilan inceleme neticesinde; 13.01.2010 tarihinde gerceklestirilen cekiliste bir kisiye birden fazla ikramiye isabet ettigi cekilis tutanagindan tespit edilmistir.Bu nedenle, 03.02.2010 tarih B.07.1.MPI.0.13.00.02.401.99-242-967 sayili izin yazimiza uygun olarak 08.02.2010 tarihinde (Saat:11.00) Ekom Aras. Ve Dis Tic. A.S. binasi Turkali Mah. Nuzhetiye Cad. No:42/C Besiktas/ISTANBUL adresinde izin yazimizda belirtildigi sekilde, bir kisiye degerce farkli birden fazla ikramiye isabet etmesi halinde degerce buyuk olan ikramiye kabul edilerek diger ikramiye icin cekilisin yenilenmesi, degerce ayni ikramiye isabet etmesi halinde ise bir ikramiye kabul edilerek diger ikramiye icin cekilisin yenilenmesine yonelik olarak tekrar cekilis gerceklestirilmistir.Bilgilerinize...

MILLI PIYANGO IDARESI GENEL MUDURLUGU"

Sayın haribo kampanyası,

Bu bilgilere göre 08.02.2010 tarihinde yapılan çekiliş sonuçlarını öğrenebilir miyiz?

İyi çalışmalar...
« Son Düzenleme: 03 Mart 2010, 16:15:14 Gönderen: YeniSahip »

Çevrimdışı Qandalf

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #107 : 08 Mart 2010, 15:43:26 »
tebrikler arkadaşlar