Gönderen Konu: LG Buzdolabı ve mikrodalga fırın çekilişi (11.5.2018)  (Okunma sayısı 3885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
KULLANIM KOŞULLARI

Türkiye genelinde 21 Kasım 2017 – 11 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacak ödüllü yarışma süresince katılımcılar, internet sitesi üzerinden sayfada bulunan yarışmaya giriş yapacaklardır. Yarışma sonuçları 28 Mayıs 2018 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde açıklanacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinden kayıt oluşturarak yarışmaya katılabilirler.

Ödüller:

LG Buzdolabı, LG mikro dalga fırın.

Jüri:

Ahmet Göker - Markakod Ajans Başkanı
Gül Çabı - LG Marka Pazarlama Bölüm Başkanı
Danny Park - LG Beyaz Eşya Bölüm Başkanı
Serhat Aydın - LG Beyaz Eşya Pazarlama Müdürü
Erkan Terzi - LG Digital Pazarlama Müdürü

Nasıl Oynarım?

Kahramanımız LG InstaView DoorinDoor ile bakteriler dünyasına hızlı bir dalış yapıyoruz. Sağlığı tehdit eden tehlikelere karşı üstün özelliklerle donatılan LG InstaView DoorinDoor ile bu küçük yaratıkları gördüğün yerde yok etmeye var mısın? Hızlı ve çabuk üreyen bakteriler senin dünyayı temizlemeni engellemek için peşinden koşacaklar, ısırmaya çalışacaklar! Karşına çıkacak olan güç kapsüllerini kaçırma, onlar senin mikropları yok etmeni sağlayan güçler! Bu küçük yaratıklara ne kadar çok çarparsan o kadar çok puan kazanacaksın! Her bölümü geçmek için kilidi açmak zorundasın, anahtarları toplamaya devam et! Dünyayı kurtarmak senin ve kahramanımız LG InstaView DoorinDoor ‘un gücüne bağlı! Haydi bakterileri kovalamaya başla!!

Peki nasıl puan kazanıyorum? Yukarıda gördüğün sevimli meyveleri toplamak için ilk önce yeşil enerji butonlarını yakalaman gerekiyor. Yakaladın mı? Şimdi geriye sıralamada zirveye koşmak kalıyor! Ananas, Elma, Çilek, Muz, Hindistan Cevizi ve Şeftali karşına 30,60 ve 90 puan olarak geliyor. Burada biraz şansına güvenmelisin, dostum! Oyun süresince her 1.5 dk geçtiğinde ise karşına Karpuz gelecek onu sakın kaçırma, tam 180 puan! Bölümleri geçtiğinde puanların şu kat sayılarla çarpılacak: 1. bölüm-1, 2. bölüm. 1.5, 3.bölüm. 2, 4.bölüm.2.5, 5.bölüm.3, 6.bölüm.3.5, 7.bölüm.4 Peki kalan canların sana puan kazandırıyor mu? Evet! Kalan canların her bölüm geçtiğinde sana artı 10 puan daha katılıyor. O kadar oynadım sürenin hiç mi etkisi yok diye sorabilirsin? Tabi ki var; örneğin 50 sn kala anahtarları topladın ve bölümü bitirdin! Tebrikler! Arttırdığın saniyeyi 5 ile çarpıyoruz. Unutma önceliklerin meyve toplayıp puan kazanmak olabilir ama oyunun içinde şans faktörü ve kalan sürenin etkisi de büyük! En çok ve en hızlı puan toplayan zirveye yerleşecek! Şimdiden bol şans dostum! Ödül töreninde görüşmek üzere! BONUS: 5. BÖLÜME GELDİĞİNDE BİR CAN HAKKIN DAHA OLACAK! ŞANSIN ARTIYOR! HAYDİ YARIŞA DEVAM!

Katılımcı, uygulamaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli micro site üzerinden ücretsiz üyelik işlemi yaparak katılacaktır. Katılımcı, adresli uygulamanın bilgilerine erişimine izin vermeli ve uygulamaya girmelidir. Yarışmacılar, ödül kazanmaları durumunda haklarından vazgeçerlerse, bu durumu kazananların açıklanmasını takip eden 3 iş günü içerisinde tarafımıza bildirmek durumundadırlar. Tüm katılımcılar 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. 18 yaşını doldurmamış katılımcılara, yarışmayı kazanmaları durumunda dahi ödül teslimi yapılmaz.

Kurallar:

Bu yarışma/uygulama Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.

Asıl talihliye ulaşılamaması, talihlinin ödülü istememesi ya da talihlinin bilgilerinin sahte çıkması durumunda ödül yedek talihlilere verilecektir.

Ödül kazanabilmek için katılımcıların, gerçek profil bilgileri, güncel bir e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim bilgileri ile yarışmaya katılmış olmaları şarttır. Üyelik bilgileri eksik ya da sahte olan katılımcı, uygulamada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir.

Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan LG ve Markakod sorumlu tutulamaz.

Uygulamada kazanılacak ödül ile ilgili KDV ve ÖTV hariç olmak üzere tüm yasal yükümlülük ve harcamalar ödül kazanan katılımcıya aittir. Bu uygulamanın ödülleriyle ilgili herhangi bir vergi yükümlülüğü yoktur.

Katılım Koşulları Sayfası, kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilmelidir.

Uygulamalarda, tüm üyeler eşit kural ve koşullarda yarışacaktır.

Kazanılan ödül değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Ürün ödülünde verilecek olan ürün ile ilgili oluşabilecek Garanti kapsamında, müşteriden kaynaklanmayan arızalar için ürünün tamirinin mümkün olamadığı durumlarda LG Electronics Ticaret A.Ş. arızalı ürünü aynı model ile ya da kendi belirlediği benzer bir ürün modeli ile değişimini yapabilir.

LG ve Markakod şirketleri, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Bu itibarla, sitenin hatasız ve kesintisiz çalışacağı garanti edilmemektedir.

Kullanıcı adı ve şifre kullanılarak yapılan her türlü işlem münhasıran şifre sahibinin sorumluluğundadır.

LG ve Markakod şirketleri, uygulama içeriğinden ve yarışmaya katılımdan dolaylı veya dolaysız biçimde yaşanabilecek hiçbir sorundan, maddi ve manevi zararlardan ötürü sorumluluk kabul etmez. Katılımcının işbu kullanım koşullarını herhangi bir suretle ihlal etmesi ve bu sebeple LG ve Markakod’un idari/cezai veya hukuki herhangi bir zarara uğraması halinde LG ve/veya Markakod, oluşan zararı ve/veya kendisine iletilen talep/ödemeleri katılımcıya rücu etme hakkını saklı tutar.

LG ve Markakod her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme, yarışma koşullarını ve ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.

Uygulamada bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanılan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu kişilerin uygulama kayıtları hiçbir uyarıda bulunulmaksızın sistemden silinecek ve uygulamaya/yarişmaya ulaşımları engellenecektir.

Uygulama sayfasında yer alacak yorumlar moderasyona tabi olup; küfür, hakaret ve benzeri olumsuz mesajlar içeren yorumlar moderasyon tarafından silinecektir.

LG ve Markakod, yarışmaya katılan herkese yarışma sonrasında LG ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahiptir. Yarışmaya/uygulamaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

LG ve Markakod katılımcıların oluşturduğu içerik ile ilgili olarak her türlü yayma, çoğaltma, umuma iletim ve telif haklarına, mecra sınırlaması olmaksızın süresiz ve bedelsiz olmak üzere sahip olacaktır.

Katılımcılar, içeriklerin kullanılması veya yayınlanmasından/kullanılmaması veya yayınlanmamasından dolayı hiçbir şekilde LG ve Markakod’dan hak ve alacak talebinde bulunamaz.

Uygulama ve kampanya ile ilgili herhangi bir soru, şikâyet ya da yorum Markakod tarafından cevaplanacaktır.

Katılımcıların ürettikleri içeriklerle ilgili olarak LG ve Markakod‘un yasal ve hukuki hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılar ürettikleri ve sitede yayımlanan her tür içerikten kendileri sorumlu olacaklardır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: LG Buzdolabı ve mikrodalga fırın çekilişi (11.5.2018)
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2018, 14:02:11 »
o kadar okudum ama anlamadım neye kaç tane çekiliş hakkı veriliyor? çekiliş varsa jüri neden var? anlayan varsa aydınlatsın bir zahmet.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2018, 15:53:13 »
o kadar okudum ama anlamadım neye kaç tane çekiliş hakkı veriliyor? çekiliş varsa jüri neden var? anlayan varsa aydınlatsın bir zahmet.

oyun oynuyoruz en yüksek puanı alanlarmı katılıyor mesela. bende okudum biraz bıraktım yoruldum  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı shadowz

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2018, 19:16:12 »
KULLANIM KOŞULLARI
Şimdi geriye sıralamada zirveye koşmak kalıyor!

Sanırım buna göre ilk iki sıradaki hediyeleri alacaktır. hediyeler güzel fakat şimdi biri çıkar nasıl yaptığını anlamadığımız bir şekilde 1.999.456 gibi puan yapar hadi geç geçebilirsen. Bu yüzden bu tür kampanyalar pek sevmesem de katılanlara başarılar.

Çevrimdışı caddy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2018, 22:56:18 »
Bence bunlar katılım koşullarını karıştırmışlar.

Çevrimdışı EvrenselEvren

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2018, 00:09:17 »
Insani sinir hastasi eder bu oyun ne saga gidiyor ne sola keyfi gelecek kımıldayacakta anahtarı alicaz kapiyi acicaz kazanana helal olsun 😂

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2018, 19:59:28 »
LG 50 tane yarışma çekiliş yaptı şu ara. kendi ürünlerinden dağıtıp kampanya bütçesini küçük tutmuş oluyorlar :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Mayıs 2018, 13:25:50 »
sonuçlar açıklandı diyor. ne alaka?

LGdoorindoor Yarışmasının Kazananları

1.
Fatma Keskin
2.
Serap Eroğlu