Gönderen Konu: ÇAMAŞIR MAKİNESİ  (Okunma sayısı 1391 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
ÇAMAŞIR MAKİNESİ
« : 22 Ocak 2018, 19:17:02 »
Dün çamaşır makinem sıkma yaparken sigorta attı. Sanırım çok yüklendim. Sonra sigortayı açıp devam ettirdim ama makine çalışmasına rağmen devre girmiyor. Sadece dönüyor. Birkaç kez farklı sıkma programlarını da denedim ama değişmedi. Çamaşırlar hiç sıkılmadan çıktı. Sanırım artık yıkama da yapmaz.

20 yıllık makinaydı. Sanırım tamirci çağırmaktansa yenisini almak daha mantıklı. Hiç hesapta yoktu. Beni zorlayacak ama iyi birşey almak istiyorum. sonuçta bir daha değiştirmek kolay olmuyor. 

Tavsiyelerinize ve bildiğiniz kampanyalara ihtiyacım var.
Paylaşım yapanlara şimdiden teşekkür ediyorum..
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: ÇAMAŞIR MAKİNESİ
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2018, 20:09:12 »
Bir kaç ay önce benim de başıma geldi. 220 beynine verdim. 400 daha masrafı vardı ama ben risk aldım. Yaptırmadım.  Geçmiş olsun. Çamaşır makinesi alırken ilk enerji sınıfına ikinci olarak da kurutma programı olup olmadığına bakacağım.  Araştırma sonuçlarını yazarsanız sevinirim. Bana da fikir olur, yakında bana da lazım olacak gibi görünüyor.
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2018, 13:04:23 »
Profilo,indesit,vestel,Ariston,Hoover v.b alma bence
lg,samsung olmazsa Arçelik,Beko hatta Altus bile alınır
1.500 tl yi (en az) gözden çıkar ve ürünü netten al hem
banka puanı hemde çek verilen zamanı tercih et bunun
için Hepsiburada,gittigidiyor,ereyon,teknosayı takip et
muhakkak full dijital A+++ makine almalısın bir de,
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2018, 13:05:34 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2018, 14:54:12 »
26 ocak son mediamarkt.com da samsung 9 kg A+++
1400 devirli çamaşır makinesi 1650 den 1499 a indi
world cüzdan katılımına 100 world puan var birde Media
markt maille günlük kampanya açarak 1500 de 200 civarı
bir indirim kodu verebiliyor takip etmek lazım Altus un
yine 1000 devirli A+++ 8 kg makinesi 1100,9 kg olanı yine
aynı özelliklerde 1200 lira şu an,

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2018, 19:43:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin teşekkürler, neden full dijital almalıyım açıklık getirir misin?

Benim bu eskittiğim makinem tamamen manueldi ve istediğiim noktaya getirip istediğim yerinden programı başlatabiliyordum. En çok bu özelliğini arayacağım sanırım; şimdikilerde çoğunluk dijital ve programda oynama yapılamıyor. Makinamda kurutma özelliği de vardı ama elektrik faturasını fazla kabarttığı için çok sayılı kullanmışımdır. Tek sorunum haznesi küçüktü...

Önermediğin markalardan ben de mümkün olduğunca uzak duruyorum.
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2018, 08:36:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin teşekkürler, neden full dijital almalıyım açıklık getirir misin?

Benim bu eskittiğim makinem tamamen manueldi ve istediğiim noktaya getirip istediğim yerinden programı başlatabiliyordum. En çok bu özelliğini arayacağım sanırım; şimdikilerde çoğunluk dijital ve programda oynama yapılamıyor. Makinamda kurutma özelliği de vardı ama elektrik faturasını fazla kabarttığı için çok sayılı kullanmışımdır. Tek sorunum haznesi küçüktü...

Önermediğin markalardan ben de mümkün olduğunca uzak duruyorum.
mekanikle bu devirde uğraşılmaz o sebeple full
dijital dedim bazı markalar ufak ekranlı yarı mekanik yan
üretim vestel markaları mesela onlar işe yaramaz,

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2018, 13:10:58 »
kesinlikle beyindendir. kontrol kartı yanınca öyle saçmalıyor. bence de samsung alın. parasını hak ediyor. Bir de eskiden Metro Cash & carry marketler satardı. artık orası sadece ucuz seg falan satıyor diye duydum. Ben Metro dan Samsung mağazalarına göre 300-400 tl daha ucuza almıştım.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2018, 13:22:34 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2018, 13:29:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kesinlikle beyindendir. kontrol kartı yanınca öyle saçmalıyor. bence de samsung alın. parasını hak ediyor. Bir de eskiden Metro Cash & carry marketler satardı. artık orası sadece ucuz seg falan satıyor diye duydum. Ben Metro dan Samsung mağazalarına göre 300-400 tl daha ucuza almıştım.

Samsung'dan çok çok memnunum, yalnız teknik servise yolum düşerse memnun olmaya devam eder miyim, bakın onu bilmiyorum :) Şöyle ki, kendilerine bir kez işim düştü ve birbirinden ilginç cevaplar aldım. Konu da şu, bizim oğlan ayaklanmaya başladıktan sonra çalışan makinenin düğmelerini kurcalamak favorilerinden olmaya başladı. Çocuk kilidini aktifleştirdiğimde, güç düğmesi çalışmaya devam ettiği için makineyi yıkamanın bir yerinde hop kapatıveriyor. Bulaşık makinesinde çocuk kilidi power tulu üzerinde de etkili olmasına rağmen çamaşırda işlemiyor. Kapıyı kilitlemeyi unutmadığım her yıkamada başa sarıyorum ve bu duruma cevapları: MAKİNE ÖYLE ÜRETİLMİŞ :)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...