Gönderen Konu: ASUS Zenfon'la her gün sinemaya (15.2.2018)  (Okunma sayısı 930 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4146
ASUS Zenfon'la her gün sinemaya (15.2.2018)
« : 16 Ocak 2018, 10:36:47 »

ZENFONE’LA HER GÜN SİNEMAYA KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

Kampanya tarihleri olan 15 Ocak – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Asus yetkili satış noktalarından kampanyaya dahil Asus Zenfone ZB553KL, ZC554KL veya ZE554KL model cep telefonu ürünlerinden satın alan, Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer alan kampanya web sitesindeki iş bu Kampanya Katılım Koşullarına uygun olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmaları halinde, sadece kampanya uygulayıcısı olan Cinemaximum sinema salonlarında geçerli ve işbu Kampanya Katılım Koşullarında belirtildiği şekilde kullanılabilecek olan sinema bileti promosyonundan ve neticeten Zenfone’la Her Gün Sinemaya Kampanyası’ndan (Kısaca “Kampanya” olarak bahsedilecektir.) faydalanma hakkı elde edeceklerdir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılmakla mükelleftir. Bu halde, Tüketiciler, kampanyaya katılım başvurusunda bulunmak ile birlikte aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Tüketicilerin, iş bu Katılım Koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması ve eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır ve bu halde Tüketici kampanyadan faydalanamaz, kendisine ilave bir hak tanınmaz.

1.       Zenfone’la Her Gün Sinemaya Kampanyası’ndan, Kampanya tarihleri olan 15 Ocak – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında, kampanya uygulayıcısı olan tüm Asus yetkili satış noktalarından kampanyaya dahil Asus Zenfone ZB553KL, ZC554KL veya ZE554KL model cep telefonu ürünlerinden satın alan, 18 yaşını doldurmuş Türkiye’de ikamet eden gerçek kişi tüketiciler, iş bu Kampanya Katılım Koşulları’na uygun olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmaları şartı ile faydalanma hakkına sahip olacaktır.

2.       Tüketicilerin, kampanyadan faydalanabilmeleri için öncelikle, kampanya tarihleri arasında, kampanyaya dahil Asus Zenfone ZB553KL, ZC554KL veya ZE554KL model cep telefonu satın almaları, ürün alışveriş fiş/faturasının kampanya katılım başvurusunda bulunacak tüketicinin bizzat kendi ismine düzenlenmiş olması gerekmektedir. Ürün alışveriş faturasının Kampanya katılım başvurusunda bulunan tüketicinin bizzat kendi adına düzenlenmemiş olması halinde tüketici kampanyadan faydalanamaz.

3.       Tüketicilerin, Kampanya’dan faydalanabilmesi için Kampanya Tarihleri arasında, Kampanya uygulayıcısı olan Yetkili Satış Kanalları’ndan kampanyaya dahil olan Asus Marka ZB553KL, ZC554KL veya ZE554KL model Zenfone telefon ürünlerinden satın alması, kendi adlarına düzenlenmiş ürün alışveriş fatura/fiş tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde (alışveriş fiş veya fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) satın alınan telefon ürününe geçerli bir sim kart takarak ürünü aktif hale getirmesi ve bu süre içerisinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde bulunan Kampanya Web Sitesi’ni ziyaret ederek, kendilerine ait geçerli bir cep telefonu numarasını ve telefona ait seri numarasını kullanarak başvuru formuna ulaşarak, başvuru adımları takip ederek kendilerinden istenilen bilgileri eksiksiz ve gerçeğine uygun olarak doldurmaları, kendi adlarına düzenlenmiş alışveriş faturasının fotoğrafını çekmek veya taramak sureti ile sisteme yükleyerek ve de “Kampanya Katılım Koşullarını” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme ve Onay Metnini” okuyup, onayladıkları takdirde başvurularını kampanya düzenleyicisine online olarak göndermeleri gerekir.

4.       Tüketicilerin, kampanya tarihleri arasında satın alacakları kampanyaya dahil telefon ürününe kendi adlarına düzenlenmiş ürün alışveriş fatura/fiş tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde (alışveriş fiş veya fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) geçerli bir sim kart takmadan ve dolayısıyla satın aldıkları cihazı aktif hale getirmeden kampanya katılım başvurusunda bulunmaları halinde başvuruları geçersiz sayılacaktır. Her halükarda ürün alışveriş fiş/fatura tarihi itibari ile 30 (otuz) gün içerisinde (alışveriş fiş veya fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) satın alınan telefonun geçerli bir sim kart takılarak aktif hale getirilerek belirtilen süre içerisinde tekrar başvuruda bulunmaları durumunda başvuruları geçerli sayılacaktır.

5.       Tüketicilerin, alışveriş faturası tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içinde (alışveriş fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) satın alınan cihazın geçerli bir sim kart takılarak aktif hale getirilmemesi veya kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş faturasını yükleyip göndermemesi, alışveriş fiş/faturasının kampanya katılım başvurusunda bulunan tüketici adına düzenlenmemiş olması veya kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

6.       Kampanyaya son başvuru tarihi, alışveriş faturası tarihi itibariyle 30 (otuz) gün (alışveriş fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) olup, bu sürenin sona ermesinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecek ve tüketici kampanyadan faydalanamayacaktır. Fatura tarihinden itibaren 30. günün saat 18:00 olan mesai bitim saatine kadar gerçekleştirilmeyen başvurular geçersiz sayılacaktır.

7.       Katılımcıların online olarak yapmış olduğu kampanya katılım başvurularının geçerli olması halinde, kampanya düzenleyicisi olan BA Life’a ulaştıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü içerisinde, katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları telefon numarasına SMS yoluyla başvurunun geçerli olup olmadığına ilişkin bir bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

a.    Geçerli olan kampanya katılım başvuruları çerçevesinde gönderilecek SMS içeriğinde katılımcıların promosyondan faydalanmasını sağlayacak bir Aktivasyon (Üyelik) Kodu gönderilecektir.

b.    Aktivasyon (Üyelik) Kodu ile birlikte tüketiciler, kodun kendilerine SMS yolu ile gönderildiği tarihten itibaren 6 ay süresince kullanılabilecek günde 1 defa ile sınırlı tek kişilik sinema bileti promosyonundan faydalanabileceklerdir. Böylelikle katılımcıların aktivasyon kodu yerine geçen üyelik kodu aktif ve kullanıma açık hale gelir.

c.     Geçersiz olan kampanya katılım başvuru çerçevesinde SMS içeriğinde başvurunun geçersiz olduğu belirtilecek olup, detaylı bilgi kampanya düzenleyicisi aranarak edinilebilecektir.

8.       Tüketicilerin online olarak kampanya başvurusunda bulunmasının akabinde aktivasyon (üyelik) kodlarının kendilerine SMS ile iletildiği tarih itibariyle 6 ay sonunda tüketicinin kampanya çerçevesinde tedarik edilen promosyonlardan faydalanma hakkı kendiliğinden sona erer.

9.       Katılımcılar, aktivasyonlarının gerçekleştirildiği tarihten itibaren 6 ay boyunca, sinema bileti promosyonundan günde yalnızca bir adet ile sınırlı olacak şekilde faydalanabilirler.

10.   Katılımcılar, aktif olan üyelik kodlarını ve başvuru formu esnasında kullanmış oldukları ve aktivasyon işlemi için tanımlanmış olan cep telefonu numarası ile birlikte Kampanya Web Sitesi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinden bilet talep alanına giriş yaparak kampanyadan faydalanabilirler.

·      Kendilerine sunulan kampanyaya dahil olan Cinemaximum sinema salonlarının bulunduğu şehirler, sinema salonları, gösteri türleri (3D veya normal gösteri) ve hafta içi veya hafta sonu arasından tercihini yaparlar.

·      IMAX, IMAX 3D ve MPX ve 4DX gösteri türü filmler ve VIP, 4DX, Screen X, Dbox, tempur salonlar, yeni açılacak özel salonlar ve formatlar kampanya kapsamında değildir.

·      Tercih işleminin tamamlanmasının ardından katılımcıların tanımlanmış olan cep telefonlarına sinema bileti yerine geçecek olan 1 adet sinema bileti kodu (PNR Kodu) gönderilir.

11.   Her bir PNR kodu tek kullanımlık ve tek girişlik olup, sadece sadece kampanya uygulayıcısı olan Cinemaximum gişelerinde geçerlidir ve bu gişelerde ibraz edildiği takdirde kullanılabilecektir. PNR kodları Kiosk ve internet üzerinden yapılan alımlarda, telefon veya online rezervasyonlarda geçerli değildir. Bu kampanya çerçevesinde promosyon olarak hediye edilen PNR kodları, başka bir kampanya ile birleştirilemez.

12.   Sinema bileti kodları, tercih edilen sinema salonunda ve gösteri türünde kodun talep edildiği ve de tüketiciye iletildiği gün içerisinde kullanılabilir. Talep edilen ve de tüketiciye iletilen aynı gün içerisinde, promosyonun kullanılmak istendiği Cinemaximum gişesine fiziki olarak ibraz edilmeyen veya kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir ve yerine yenisi verilmez. Geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren sinema bileti kodlarının yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

13.   Katılımcılar, izlemek istedikleri vizyon filminin tercihini Cinemaximum gişelerinde yaparlar. Kampanya, tüketiciye seçtiği salonda ve günde film izleme garantisi vermemektedir. Sinema bileti kodları; sinema salonu ve gösteri gününde, sinema salonunun müsaitlik durumuna bağlı olarak kullanılabilecektir.

14.   Tüketiciler, aynı PNR kodu ile birden fazla talepte bulunamaz veya aynı PNR kodunu ibraz ederek birden fazla promosyon hakkı talep edemez. Promosyonlar veya PNR kodları nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, depozito olarak veya bir hesaba ödeme yapmak için kullanılamaz, satılamaz, devredilemez, veya toplu kullanılamaz. Aksi halin tespiti halinde, fazlaya dair tüm haklar saklı tutulmak kaydı ile, tüketicilerin, birden fazlaya tekabül eden promosyonundan faydalanma hakkı iptal edilerek geçersiz kılınır. Kampanya çerçevesinde promosyon olarak verilen sinema bileti kodları veya sinema biletlerinin,  ticari olarak satışı, devri, takas edildiğine ilişkin şüphe halinde, sinema bileti promosyonu iptal edilecektir.

15.   Tüketiciler, kampanya çerçevesindeki promosyon hakkından sadece 1 (bir) defa faydalanabilecek olup, birden çok kampanyaya dahil ürün alışverişi içerir alışveriş fiş/faturası veya tek bir alışveriş faturası içeriğinde birden çok kampanyaya dahil olan ürün alışverişi bulunması halinde de, tüketiciler kampanyadan sadece 1 (bir) defa faydalanabilecekleri için, aynı kişinin aşkın kampanya katılım başvurusunda bulunması halinde başvuru geçersiz sayılacaktır.

16.   Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, Asus Bilgisayar Sistemleri Tic. Ltd. Şti. ve BA Life Pazarlama Rek. Org. Ltd. Şti. söz konusu olan aktif üyelik kodu ile o ana kadar talep edilmiş sinema bileti kodlarını iptal etme hakkını saklı tutar.

17.   Yapılan alışverişin iadesi, kampanya kapsamında olan ya da olmayan bir ürün ile değiştirilmesi, iptal edilmesi, bedel iadesi alınması halinde,  kampanyaya katılım hakkı geçerliliğini yitirir.

18.   Katılımcı, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak BA Life Marketing'i, Asus’u veya Mars Entertainment Group'u sorumlu tutmayacağını, bu halde, bu firmalardan herhangi bir maddi ve/veya manevi tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu beyan kabul ve taahhüt eder.

19.   Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmesinin ön koşulu, iş bu “Kampanya Katılım Koşulları”nın ve Kampanya Web Sitesi’nde yer alan “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme, Beyan Ve Onay Formu”nun tamamını eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediliyor ise kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaktır. Kampanya katılım başvurusu yapmadan evvel tüm kampanya katılım şart ve koşullarını okuyup, anlayarak, eksiksiz olarak kabul ettiği takdirde kampanyaya katılması gerekmekte olup, tüketicilerin kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaları halinde tüm kampanya şart ve koşulları okunmuş ve bu şartları peşinen kabul ettikleri varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

20.   Asus Bilgisayar Sistemleri Tic. Ltd. Şti. ve BA Life Pazarlama Rek. Org. Ltd. Şti. savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

21.   Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, promosyon hakları nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, değişiklik talebinde bulunulamaz.

22.   Sadece gerçek kişiler Kampanya’dan faydalanabilecek olup, her ne nam altında olsun adi şirketler veya diğer tüzel kişiler veya tüzel kişiliği bulunmasa bile iş ortaklıkları Kampanya’dan faydalanamaz. Faturanın gerçek kişi adına düzenlenmemiş olması halinde, yapılan başvuru geçersiz sayılacaktır.

23.   Tüketiciler, kampanya detaylarına ve bilgilerine kampanya web sitesi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinden ya da ve BA Life tüketici danışma hattından ulaşabileceklerdir.

24.   Tüketiciler, iş bu kampanyaya katılım başvurusunda bulunmakla, BA Life Pazarlama Reklam Organizasyon Tic. Ltd. Şti. (MERSİS NO: 0128043121400017) aracılığıyla Asus Bilgisayar Sistemleri Tic. Ltd. Şti. (MERSIS No: ………..) tarafından düzenlenen kampanya çerçevesinde, paylaştıkları bir takım bilgilerin (Ad, Soyad, TC Kimlik numarası ve Telefon Numarası, e-posta adresi ve kampanya kapsamında sağlanmış olan sair kişisel veriler) kampanya kapsamı ile sınırlı olarak ve gerektiğinde program ortakları ile paylaşılabileceğini, toplanabileceğini, saklanabileceğini, depolanabileceğini, işlenebileceğini, yurtiçi ve yurtdışına aktarılabileceğini kabul beyan ve taahhüt ederler. Bu halde tüketiciler, kampanya web sitesinde yer alan 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve bu kanun kapsamındaki hakları ile ilgili “KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN BİLGİLENDİRME, BEYAN ve ONAY FORMU” nu okuyup online olarak onay verdikleri takdirde kampanyaya katılmalıdır.

25.   Bu kampanyadan sadece Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler faydalanabilir.

26.   Kampanya`ya katılarak, bilgilerinizin Asus Bilgisayar Sistemleri Tic. Ltd. Şti. ve BA Life Pazarlama Rek. Org. Ltd. Şti. Gizlilik Politikası`na uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul etmiş olursunuz. 

27.   Kampanya sadece ASUS TÜRKİYE garantili ürünlerde geçerlidir

28.   Bu kampanya stoklarla sınırlı olup kampanya şartlarında her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır. Biletin parasal karşılığı talep edilmez.

Yetkili Kurum ve Tüketici Danışma Hattı:

Yetkili Kurum               : BA Life Pazarlama Rek. Org. Ltd. Şti.
Adres                            : Tomtom Mah. Camcı Fevzi Sk. No:32 Beyoğlu – İstanbul, Türkiye
İrtibat Numarası           : 0212 963 30 71
Çalışma Saatleri           : Pazartesi-Cuma (09:30 – 18:00 arası)


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı sakaryazede

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4092
 • BAY İSTATİSTİK
Ynt: ASUS Zenfon'la her gün sinemaya (15.2.2018)
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2018, 23:10:22 »
BA Life Pazarlama Rek. Org. Ltd. Şti.

Valla sizi bilmem ama ben şu ajansın yaptığı hiçbir kampanyaya girmem. Yazdım unutmayın. İleride 500.000 liralık araba veren kampanya yapsalar yine katılmam  :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı nativist

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 17
Ynt: ASUS Zenfon'la her gün sinemaya (15.2.2018)
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2018, 12:35:41 »
o zaman tırt mı diyelim :)

Çevrimdışı sakaryazede

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4092
 • BAY İSTATİSTİK
Ynt: ASUS Zenfon'la her gün sinemaya (15.2.2018)
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2018, 00:18:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
o zaman tırt mı diyelim :)
davalık olursun diyelim :D dandik bir Philips TV + BA Life + Vatan Bilgisayar = 1 yıl süren dava sonucu TV yi paketledim, paramı kurtardım :D Yaşadığımız sinir de cabası :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4092
 • BAY İSTATİSTİK
Ynt: ASUS Zenfon'la her gün sinemaya (15.2.2018)
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2018, 00:20:00 »
Bu ajansların çoğu büyük kurumsal şirketlerden ayrılmış emekli ensesi kalın abi ablalara ait arkadaşlar. Ve büyük şirketlerden de bağlantıları sayesinde böyle kampanya, reklam işleri alıp yollarını buluyorlar.

Netice de bize ilgisiz müşteri temsilcileri, uzaylıymışız gibi davranan ürüne yedirilmiş hediyeleri vermemeleri kalıyor. O yüzden uzak durun.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.