Gönderen Konu: Parex:3 kişiye Parex temizlik seti hediyeli-jürili-24 Ocak 23:59 son  (Okunma sayısı 334 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9687
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Mutfakta Parex'siz olmaz diyenleri sürpriz bir ödül bekliyor. Parex ürününün de yer aldığı mutfakta çektiğiniz fotoğrafı #MutfaktaParexVar etiketiyle yorum olarak paylaşın, Parex Temizlik Seti kazanacak o şanslı kişi siz olun!

1. Facebook ve Instagram yarışması, yarışma günü belirtilen zamanda Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.... ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresleri üzerinden gerçekleşecektir.
2. Facebook’ta yarışma gönderisinin altına yorum olarak Parex ürününün yer aldığı mutfakta çektiği fotoğrafı ya da Instagram’da kendi profillerinde Parex ürününün yer aldığı mutfakta çektiği fotoğrafı #MutfaktaParexVar etiketiyle paylaşan kişiler yarışmaya katılmaya hak kazanmış olacaktır.
3. Yarışma sonunda kazanan 3 kişi jüri tarafından seçilecektir.
4. Kazanılabilecek toplam ödül sayısı 3 adettir. Yarışmayı kazanan talihlilere Parex Temizlik Seti hediye edilecektir.
3. Özel mesaj yoluyla gönderilen cevaplar dikkate alınmayacaktır.
4. Aynı Facebook ve Instagram hesabı yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.
5. Yarışma 11 Ocak 2017 tarihinde postun yayınlanmasıyla başlayıp 24 Ocak saat 23.59’a kadar sürecektir.
6. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook ve Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
7. Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
8.Küfür, hakaret, reklam, spam içeren yorumlar kullanıcıya uyarıda bulunulmaksızın silinecek ve bu yorumlar yarışma dışı bırakılacaktır.
9. Yarışmaya sadece Türkiye sınırları içerisinden katılınabilinir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
10. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
11. Parex, kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.