Gönderen Konu: @clearturkiye-5 çifte GQ Men of the Year 2017 Ödül Töreni davetiyesi (5.2.2018)  (Okunma sayısı 411 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4135
Clear ile GQ Men of The Year ödül törenine gidecek 5 şanslı çiftten biri olmak ister misin? Cevabın evet ise, @clearturkiye hesabını takip et, #GQMOTYbyClear hashtagini kullanarak geceye birlikte gitmek istediğin kişi ile stilinizi gösterdiğiniz fotoğrafı paylaş, özel Clear jürisinin seçeceği 5 çiftten biri ol, GQ Men of The Year Ödül Töreni’ne çift kişilik davetiye kazanma şansı yakala!

Clear GQ Men of The Year Yarışma Koşulları

1.Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan “GQ Men of the Year 2017 by Clear” isimli yarışma, Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 13 34768 Ümraniye, İstanbul adresinde faaliyet gösteren Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ne ait Clear markası (“Clear”) tarafından Türkiye genelinde düzenlenmektedir.
2. Kampanya 01.01.2018 – 05.02.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
3. Kampanyaya, #GQMOTYbyClear etiketi ile kendi ve geceye birlikte gitmek istediği kişi ile olan fotoğrafını Instagram’a yükleyen kullanıcılar katılma hakkı kazanacaklardır.
4. Kampanyaya katılım, yarışma süresi boyunca sadece Instagram üzerinden #GQMOTYbyClear hashtag’i ile yapılacaktır. Yarışmaya sadece Instagram üzerinden eklenen ve 3. maddedeki şarta uyan fotoğraflar dahil edilecektir. Instagram üzerinden #GQMOTYbyClear hashtagi ile paylaşılan fotoğraflar 5 Şubat 2018 tarihinde Clear Özel Jürisi tarafından değerlendirilecek ve asıl kazananlar 6 Şubat 2018 tarihinde Clear Men Facebook, Clear Türkiye Facebook ve Clear Instagram sayfalarından duyurulacaktır.
5. Paylaşılan fotoğraflar iki kişinin stilini göstermesi, tek başına yer almaması, siyasi, dini ve genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşım olmaması kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek, değerlendirme sonunda bu gecede yer alabilecek 5 asıl çift ve asıl çiftlerden ödül hakkını kaybedenlerin yerine geçmek üzere 10 yedek çift seçilecektir.
6. Yarışmayı kazananlara Instagram üzerinden atılacak mesaj yoluyla ulaşılacak ve 15 Şubat 2018 GQ Men of The Year Ödül Töreni etkinliklerine katılımlarını onaylamaları istenecektir. Onay verenlerden kendisine ulaşımın sağlanması için kişisel bilgileri alınacaktır. Kazananlardan kişise bilgilerini paylaşmak istemeyenler, kazanmış olsa bile hakkını kaybetmiş sayılacaktır. Bu bilgilerin doğruluğuna ilişkin sorumluluk kullanıcıda olup, talep edildiği takdirde kullanıcı tarafından ispatlanabilmelidir. Aksi takdirde kazanmış olsa bile hakkını kaybetmiş sayılacaktır.
7. Kazananların fotoğrafları Unilever’in Clear ile GQ Men of the Year 2017 kampanyası dahilinde kullanılabilecektir.
· Kazananlar 15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecek GQ Men of the Year 2017 Ödül Töreni gecesine çift olarak katılım davetiyesi kazanacaklardır.
· Kazanan asıl çiftlerden 15 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinliğe katılamayacak olanlar ödül hakkını kaybedecektir. Bu durumda ödül hakkına juri tarafından belirlenecek yedek çift/ler hak kazanacaktır.
8. Kazananların isim ve soyisimleri ya da Instagram kullanıcı adları Clear Men Facebook, Clear Türkiye Facebook ve Clear Instagram sayfaları aracılığıyla 6 Şubat 2018 tarihinde açıklanacaktır.
9. Bu yarışma, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
10. Yarışma kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, yarışmaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını ve bu hususlara ilişkin tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu kabul ederler. Aksi takdirde; Clear’ın bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.
11. Clear, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
12. Clear, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Clear’ın sorumluluğunda değildir.
13. Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
14. Katılımcıya ait bilgiler kontrol edilecek olup, gerek bilgilerin gerekse Kampanya çerçevesinde yüklenen fotoğrafların katılımcılara ait olduğu doğrulanmadığı takdirde katılımcının kampanya katılımı Clear tarafından iptal edilebilir. Böyle bir durumda katılımcı hediye hakkını kaybedecektir.
15. Katılımcı başkasına ait fotoğrafı kampanyaya katılmak için kullanırsa bu sebeple 3.kişilerin taleplerinden dolayı Clear sorumlu olmayacaktır.
16. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
17. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
18. Kampanyayı kazanan katılımcılardan muvafakatname verenlerin fotoğrafları Dijital, Basılı ve Twitter, Facebook ve Instagram’da kullanılacaktır.
19. Yurt içerisindeki tüm ulaşım masrafları kazanan talihliye aittir. Clear hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
20. Bu kampanyaya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve Manajans Thompson A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
21. Katılımcılar yarışmaya 1’den fazla kez katılabilir fakat 1 adet ödül kazanabilirler. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
22. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.
23. Kampanyaya katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Clear tek taraflı olarak kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve/veya süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
24. Clear, kampanyanın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Clear tarafından istenen bilgi ve belgeleri zamanında sunamaması halinde Clear’ın katılımcıyı kampanyadan çıkarma hakkı vardır.
25. Kazanan katılımcılara iletmiş oldukları bilgiler ile ulaşılamadığı takdirde bu durumdan ve iletişim bilgilerinin doğruluğundan Clear hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyaya katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tek taraflı olarak kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
26. Kampanyaya, katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. veya bu kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçücü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. kampanyaya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz, sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz, aşağıdaki adresten bize ulaşmanız yeterlidir. Unilever tüketici hattı : 444 25 19 veya Unilever San. Ve Tic. Türk A.Ş. Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:13 34768 Ümraniye/İSTANBUL

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"