Gönderen Konu: Özel 6 GB Kampanyası  (Okunma sayısı 401 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1189
Özel 6 GB Kampanyası
« : 11 Ocak 2018, 10:34:10 »
Kategori: Faturalı Hat - Diğer Kampanyalarımız
Şimdi Turkcell Faturalı’ya gelmenin tam zamanı! 6 GB hediyeniz ilgili mağazalarımızda sizi bekliyor!

Ücretsiz
31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Daha Fazla Bilgi

Kampanyadan, belirtilen bayilerden son 7 gün içerisinde yeni bir hat alarak, numara taşıyarak ya da Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen veya dört dörtlük ve beşi bir yerde paketlere gelen müşterilerimiz faydalanabilir.
Paket, alındığı günden itibaren 180 gün boyunca geçerlidir. 180 gün sonunda tekrar etmez, kullanılmayan faydalar geçerliliğini yitirir.
Paket, sadece 1 kere alınabilir.
Paketiniz bittiğinde, kullanımlarınız tarifenizden ücretlenecektir.
İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.