Gönderen Konu: Süper Hediye Kampanyası  (Okunma sayısı 375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1184
Süper Hediye Kampanyası
« : 11 Ocak 2018, 10:31:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Kategori: Faturalı Hat - Diğer Kampanyalarımız
31.03.2018'e kadar her ay, fatura döneminiz boyunca, tarifenize ek 2 GB ve Turkcell yönüne geçerli sınırsız konuşma hediye!

Ücretsiz

Daha Fazla Bilgi

Aşağıdaki koşulları sağlayan müşterilerimize, 31.03.2018 tarihine kadar her ay yenilenen, fatura dönemleri boyunca yurt içinde kullanabilecekleri ücretsiz ek 2 GB ve Turkcell yönüne geçerli sınırsız dakika sunulacaktır. Kampanya otomatik tanımlanacak, herhangi bir kanaldan başvuru alınmayacaktır.
03.01.2018 tarihinde, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi, Kaçmaz 39 Paketi, Ben Yaptım 500, Kaçmaz İkili, Turbo Akıllı Bitmeyen - Süper, Turbo Akıllı Devreden - Fırsat, Turbo Akıllı Duran - Eko ve Kontrol Plus Paketlerinde aktif olarak bulunan ve fatura dönemlerine göre 10, 20 ve 25 Ocak’ta hat statüleri hala aktif olan müşteriler hediye alabileceklerdir. Hediyeler Ocak fatura dönemlerinde tanımlanacaktır.
Kampanya iptal edilmediği sürece, paket faydaları 31.03.2018 tarihine kadar her fatura döneminde otomatik yenilenir.
Abonelerin tarife paketlerini değiştirmeleri durumunda sunulan ek faydalar iptal edilmez, kampanya bitiminde iptal edilir. Faydalar fatura dönemine kadar kullanılabilir.
İnternet paketlerinin adil kullanım limitine ulaşıldığında, başka internet paketi yoksa internet kullanımları abonenin tarifesinden ücretlendirilir. İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinden düşer.
30 günün sonunda kullanılmayan paket faydaları bir sonraki aya devretmez.
Paketlerin faydaları 3. şahıslara transfer edilemez.
Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak, ilgili paketin sunulması durdurulabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hat iptal, kurumsala geçiş, devir durumlarında ek paketler otomatik olarak iptal olur.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası,Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları OPERA/OPERA MINI internet tarayıcısı üzerinden ve Twitter uygulamaları ile yaptılan bağlantılar pakete dahil değildir.