Gönderen Konu: İÇ Bİ'NESCAFE TEKLİFE GEL-SON GÜN(16.04.2018)  (Okunma sayısı 10924 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿

Yarışmaya Katılım Sağlamak için : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Katılım Koşulları
ÇEKİLİŞE KATIL, PAKETİNİ SAKLA!

Bu kampanya MPİ’nin 06.10.2017 tarih ve E.3814 nolu izni ile Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.(“Nestlé”) tarafından 15.01.2018(saat:00.01) ile 16.04.2018(saat:23.59) tarihleri arasında T.C. Sınırları içinde promosyonlu Nescafé 3’ü 1 Arada Orijinal, Nescafé 3’ü 1 Arada Extra, Nescafé Crema Latte, Nescafé 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü veya Nescafé 2’si 1 Arada ürünlerinden birini satın alıp ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini, ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 6635’e eksiksiz bir SMS gönderen veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki formu eksiksiz dolduranlar çekilişe katılabilir. Her şifre 1(bir) çekiliş hakkı kazandıracaktır, aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenecek ve ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Katılımlarda şifre, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.  Kısa mesaj ile Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea(markası “Türk Telekom”dur), Turkcell ve Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin websitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Çekilişte tavsiye edilen perakende satış bedeli 138.777,22 TL olan 11 adet BMW 118i Joy Plus 2017 Model Otomobil ve tavsiye edilen perakende satış bedeli 5.192,00 TL olan 111 adet iPhone 8 64 GB Cep Telefonu ikramiyesi verilecektir. Çekiliş 20.04.2018 tarihinde saat 11.00’da Levent Mah. Ülgen Sok. 4.Gazeteciler Sitesi A3/8 Blok No:40 Beşiktaş/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazananlar 26.04.2018’de Takvim Gazetesi’nde ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’ de duyurulacaktır. Talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihliler 11.05.2018, yedek talihliler 26.05.2018 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mailine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2Tanıtım Promosyon Hizm. Tic. Ltd. Şti. (“U2”)’nun Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresine şahsen başvurmadıkları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmedikleri takdirde ikramiyelerini alamazlar. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekilişe Nestle, U2 ve Mobil Eğlence Telek. Film. Rekl. Turz. Yay. San. ve Tic. Ltd. Şti.  çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olmaları durumunda ikramiye kendilerine verilmeyecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Ayrıntılı bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresinden ve Nestle Tüketici Danışma Hattı’ndan (08002110218) öğrenebilirsiniz. Promosyona katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

*İkramiye görselleri temsilidir.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2018, 12:29:07 Gönderen: devrim1986 »
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı Ya çıkarsa muti

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Nescafe Kazandırıyor Çok Yakında !
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2018, 16:50:59 »
Katılım 30 milyon olur sanırım

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
Nescafe BMW ve iPhone 8 Çekilişi
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2018, 18:02:19 »
Nescafe ile 11 BMW 118i ve 111 iPhone 8’den Birini Kazanma Şansı!

15 Ocak 2018 ile 16 Nisan 2018 tarihleri arasında, promosyonlu Nescafe 3’ü 1 Arada Orginal, Nescafe 3’ü 1 Arada Extra, Nescafe 3’ü 1 Arada Crema Latte, Nescafe 3’ü 1 Arada Sütlü Köpüklü veya Nescafe 2’si 1 Arada ürünlerinden satın aldıktan sonra paket iç yüzeyinde bulunan şifreyi, ad-soyad, adres bilgilerini aralarında boşluk bırakarak 6635’e eksiksiz şekilde gönderenler ya da nescafe.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Nescafe 11 BMW 111 iPhone 8 Kampanyasının çekilişi ilgili firma tarafından 20 Nisan 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 26 Nisan 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek,
Kazanılacak Hediye
11 Kişiye BMW 118i 2017 Model Otomobil
111 Kişiye iPhone 8 64GB

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2018, 21:10:50 »
5 yıldır katılmıyordum bu yıl katılayım diyorum Nescafe
şimdi 6 al 5 öde paketleri çıkarıyor 10 lu-15 li- 20 li
paketlerde tek tek satılamaz tarzı güya toptanı kesecek
ibareleri bu yıl tıpış tıpış kaldırdı nestle zaten çikolatası
gofreti satmıyor bari kahvemden kazanayım diye düşündü
herhalde haydi hayırlısı,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
15 Ocak 2018 ile 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında, promosyonlu Nestle Çikolata ürünlerinden satın aldıktan sonra ürün ambalajı içerisinde bulunan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 4544 numaralı kampanya hattına kısa mesaj ile gönderenler ya da cikolatam.com internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Nestle Audi A3 ve iPhone 8 kampanyasının çekilişi ilgili firma tarafından 22 Mayıs 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 28 Mayıs 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
 1 Kişiye 2017 Model Audi A3 Sedan Otomobil (163.395 TL)
 33 Kişiye iPhone 8 64GB

Hangi Ürünler Kaç Çekiliş Hakkı?
Nestle Classic Beyaz Frambuazlı Stick 18 gr, Nestle Classic Sütlü Fındıklı 18 gr, Nestle Classic Bitter Gevrekli Stick 21 gr, Nestle Classic Sütlü Stick 21 gr, Nestle Classic Bitter Baton 35 gr, Nestle Classic Sütlü Fıstıklı Baton 35 gr, Nestle Classic Sütlü Baton 35 gr, Nestle Classic Beyaz Baton 35 gr 1 çekiliş hakkı
Nestle Classic Bitter Kare 70 gr, Nestle Classic Sütlü Kare 70 gr, Nestle Classic Bitter Dikdörtgen 70 gr, Nestle Classic Sütlü Dikdörtgen 70 gr, Nestle Classic Bitter Fıstıklı Kare 70 gr, Nestle Classic Sütlü Fıstıklı Kare 70 gr, Nestle Classic Bitter Portakallı Kare 70 gr, Nestle Classic Bitter Üzüm-Badem-Fındıklı Kare 70 gr 2 çekiliş hakkı

Önemli Not: Promosyonlu ürünlerin üzerinde kampanya görsel resmi bulunmaktadır. İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı zorunludur, şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır, paketlerinizi çekiliş sonuna kadar mutlaka saklayınız.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 09.10.2017 tarih ve E.3837 sayılı izni ile Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2018, 13:47:14 Gönderen: enavci »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2018, 14:55:24 »
Ben buna her yıl sadece 1 paket alıp daha katılmayacağım diyorum sonra bir bakıyorum 80-150 tane atmışım içeri. Ama ciddi ciddi yazıyorum buraya 10 lu - 15 li ekonomik paket alıp daha da katılmam :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2018, 17:17:03 »
Avansas için önce kelek firma yazdık meğer telefona
çıkan görevli kız kazmaymış firma sağlam yarın sabaha
avansas tan 4 kutu 75 li nescafe karma seti 76 liraya almış olacağız bu vesile ile avansas ile ilgili konu açan değerli piyasa bilir ekonomiden anlar kardeşimiz Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ye buradan teşekkür ederim olursa 4-5 hesap açıp bu setlerden yine almayı düşünüyorum süper değil ama bu kısır dönemde en iyi avansas ürünü,
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2018, 17:20:04 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2018, 21:27:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ayıpsın bana kod geliyor paylaşırım yine. Bana da vatan bilgisayar desen davalık olmuşum, ben de onları kötülerim. Ama konuda da yazdığım gibi ofix, avansas hedef müşterisi ofisler, kurumsal müşteriler. Haliyle satıcısına angarya geliyor senin benim gibi perakende müşterisi. Patron herkese satmak istiyor, perakende de olalım diyor. Satıcı da çok müşteri az satışçı olunca ilgiyi azaltıyor, ilgilenmiyor. Seni de kızdırıyor tabi.

Ben 3-4 yıl önce ofise avansas dan ürün alıyordum. Sürekli satıcı teklif atıyor, iskonto istiyorum site fiyatları üstünden. Malı teslim ediyorlar. Neyse birgün yoğunluktan tozutmuş, bu benim gibi birkaç müşteriye de yazmış. İşte yakında ben size tek tek fiyat vermeyeceğim, siz kendiniz sistemden siparişinizi oluşturacaksınız falan. Çaktırmadan iğneliyor, 2 gün sonra bir aradım çocuğu yollamışlar.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 11 Ocak 2018, 13:49:35 »
Kampanya gümbür gümbür geliyor. Carrefoursalarda standlar kurulmaya başlanmış. Katılım epey uçacak anlaşılan

1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2018, 15:03:38 »
zaten hiç bir kampanyaya yüklü katılmıyorum. kısmette varsa 1 taneyede çıkar deyip, az katılım yapıyorum ama dahada bilinçli oldum. mesela iphone 8 istiyorum.iphone 7 li kampanyalara katılmıyorum haribo gibi :D evde yiyen yok bende yemiyorum.artık böyle pas geçiyorum bazı kampanyaları  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM