Gönderen Konu: Türk Telekom  (Okunma sayısı 429 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1187
Türk Telekom
« : 08 Ocak 2018, 22:31:00 »
Türk Telekom Prime ##primelahayatiyasa Instagram Yarışması Katılım Koşulları


1. İşbu yarışmanın konusu Türk Telekom Prime’ın 08.01.2018 saat 00.01 tarihinde başlayacak ve 26.01.2017 saat 23.59’da sona erecek Instagram yarışmasında 2 haftanın sonunda jüri tarafından bağımsız kriterlere göre seçilecek 2 farklı kişiye vereceği; 1 yıllık ücretsiz Gastroclub üyeliği“ ile 15-18 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Corporate Weekend etkinliğinde bir yakınınla beraber Türk Telekom Prime’ın davetlisi olma şansı (Etkinlik kapsamında seçilecek olan otelin konseptine göre katılımcıların masrafları karşılanacaktır. Ulaşım dahildir, otelin konsepti dışında katılımcıların ekstraları dahil değildir.) ayrıcalıklarını kapsamaktadır. 
2. Yarışmaya katılmak için katılımcının 18 yaşını doldurmuş olması ve Instagram hesabının olması gerekmektedir. Katılım tarihinde 18 yaşını doldurmamış kişilerin katılımı geçersiz sayılacaktır.
3. Yarışmaya katılım ücretsizdir ve yarışmaya sadece gerçek kişiler katılım sağlayabilir. Tüzel kişiler adına bir temsilci yarışmaya katılamaz.
4. “Türk Telekom Prime #primelahayatiyasa Instagram Yarışması” Türk Telekom Prime’ın resmi Instagram hesabında (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin )  08.01.2018 - 26.01.2018 tarih aralığında Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
5. Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların; 08.01.2018 - 26.01.2018 tarih aralığında Türk Telekom Prime’ın resmi Instagram hesabından (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin paylaşılan görsel postların altında bu görselle ilişkili soruya #primeilehayatiyasa hashtag’iyle yanıt vermesi gerekmektedir.
6. Katılımcılar arasından Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin oluşturacağı jüri tarafından 2 hafta sonunda bağımsız beğeni kriterlerine göre seçilecek 2 farklı kişi 02.02.2018 tarihinde Türk Telekom Prime’ın Instagram hesabında (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ) paylaşılacaktır.
7. Bir katılımcı sadece 1 ödül kazanabilecektir. Bir gerçek kişinin birden fazla Instagram hesabının bulunması ve bilet ödülünü kazanması ek katılım hakkı vermeyecektir.
8. Yarışmaya Türk Telekomünikasyon A.Ş. çalışanları, Türk Telekom, Türk Telekom Bayileri ve üçüncü partileri katılamaz; katılmış olsalar dahi, yarışmayı kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.
9. Kazanan kullanıcılarla yayın esnasında verdikleri doğru yanıtlar üzerinden Instagram’daki “Özel mesaj” özelliği ile iletişime geçilecek, kullanıcılardan özel mesaj yoluyla iletişim bilgileri talep edilecektir. Katılımcılarının Instagram hesabındaki bu özelliğin yarışma süresince açık olması gerekmektedir. Bilgilerini eksik ya da yanlış iletmesi ve/veya süresinde cevap vermemesi nedeniyle kendisine ulaşılamayan kullanıcı ödül kazanamamış sayılacaktır.
10. Türk Telekom, önceden izin almaksızın tek taraflı olarak yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
11. Kazananlar bu haklarının başkası tarafından kullanılmasını talep edemez, başka bir kişiye devredemez. Kazanılan ödüller iade edilemez, nakde veya mala çevrilmesi talep edilemez.
12. Ödül kazanan kullanıcılar, söz konusu haklarını Türk Telekom kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Türk Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.
13. Yarışma 08.01.2018 Pazartesi 00.01’de başlayacak ve 26.01.2018 saat 23.59’da sona erecektir. Kazananların 05.02.2018 saat 23:59’a kadar iletişim bilgilerini (Turk Telekom Prime Instagram hesabına Direct Message yoluyla.) ulaştırmaları gerekmektedir
14. Yarışmaya katılanlar Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin işbu yarışma şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler.
15. Paylaşılan kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri gibi bilgiler dolayısıyla çıkabilecek ihtilaflardan Türk Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu değildir.
16. Yarışmada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan kullanıcıların belirlenmesi durumunda bu kullanıcılar ödüle hak kazanamayacak olup Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin söz konusu kullanıcılar için yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
17. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin kayıtları esas alınacaktır.
18. Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu yarışmaya katılan herkes işbu şartnamedeki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.