Gönderen Konu: “Kadınlar Bilir” 2+1 Daire Kazanma Şansı  (Okunma sayısı 3587 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
“Kadınlar Bilir” 2+1 Daire Kazanma Şansı
« : 05 Ocak 2018, 11:25:04 »
KadınlarBilir.com’a üye olun, ev sahibi olma şansı yakalayın!
Bu devirde kim ev verir, KadınlarBilir dedik ve İstanbul’da 2+1 ev sahibi olmanız için harika bir fırsat hazırladık. Tek yapmanız gereken Kadınbilir.com’a üye olmak!
Hemen üye olarak, ad, soyad, e-posta, doğum tarihi, adres ve telefon bilgilerinizi de tamamlayarak çekilişe katılın!

Katılım Koşulları

Bu kampanya PROCTER & GAMBLE SATIŞ VE DAĞITIM LTD.ŞTİ. adına MPİ’nin 28.12.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.7475 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 05.01.2018 saat 00:01 – 05.04.2018 saat 23:59 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Procter &Gamble Satış ve Dağıtım LTD. ŞTİ. ne ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz)internet sitesine giriş yaparak tanıtımları izledikten sonra ad, soyad, e-mail, doğum tarihi, telefon,adres bilgileriyle üye olanlara 1 çekiliş hakkı verilecek (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır) şekilde yürütülecektir. Talihliler, 18.04.2018 tarihinde, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00’ da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
Çekiliş sonucunda 1 kişiye 320.000,00 TL değerinde Ev İkramiyesi (İstanbul ili Esenyurt ilçesinde ada no: 3065, parsel no:3 %100 ü tamamlanmış, Örnek Mahallesi, 1365. Sokak, Lemuria Sitesi, B1 Blok, Numara:2F, Daire:17Esenyurt / İSTANBUL) verilecektir. Kazanan talihliler 23.04.2018 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. Kampanyaya katılımda verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımlarda ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Procter &Gamble Satış ve Dağıtım.LTD. ŞTİ. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

ozcartman

• Ziyaretçi
Ynt: “Kadınlar Bilir” 2+1 Daire Kazanma Şansı
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2018, 14:52:08 »
soru 1: erkekler de katılabiliyor mu? çıkarsa erkeksin diyip yedeğe verebilirler mi?

soru 2: zaten üye olanlar bilgilerini güncelleyerek katılabilirler mi?

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2018, 21:14:07 »
Uzun zamandır sorunsuz çalışan site, çekiliş olunca çöktü sanırım...  :D
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6

Çevrimdışı durubaby

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2018, 16:46:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
soru 1: erkekler de katılabiliyor mu? çıkarsa erkeksin diyip yedeğe verebilirler mi?

soru 2: zaten üye olanlar bilgilerini güncelleyerek katılabilirler mi?

koşullarda doğru düzgün açıklama yok. facebooktan mesaj attım. yazarlarsa yazarım.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2018, 17:30:05 »
eski üyeler ne yapacak ?

Çevrimdışı mystery

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2018, 14:07:12 »
büyük ihtimalle yeni üye kazanmak için yapılmış bir kampanya:(

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2018, 19:53:12 »
işte evinizin yeri :=)

Çevrimdışı nilly

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2018, 13:34:27 »
inşallah eski üyelerde güncelleyerek katılabilir.
şans bana da uğra

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2018, 09:17:28 »
arkadaşlar prima.com.tr her ay 1 yıllık bez çekilişi ile aynı. yani katıldınız mı katılmadınız mı meçhul. iki sitede P&G ye ait. Yani anlayacağınız yine karambol çekiliş.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı seferkolsuz

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2018, 09:27:35 »
Bende katılım ile ilgili P&G müşteri hizmetleri ile görüştüm tanıtımları izledikten sonra üye olmanız  gerekiyor diye söylediler. Ben tanıtım videosu olmadığını söyledim otomatik katılımınız alınmıştır dediler. Ama onu da sorduğumda biz şimdi göremiyoruz dediler•• sonuç ortada.. rastgele herkese