Gönderen Konu: Bahçıvan Peynir 08,01,2018  (Okunma sayısı 305 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sibelert

  • Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 10197
Bahçıvan Peynir 08,01,2018
« : 04 Ocak 2018, 15:13:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bahçıvan Peynir sayfamızı beğen, hangi kutunun ardında Bahçıvan örgü ve hellim peynirlerinin olduğunu bir arkadaşını da etiketleyerek yoruma yaz ve Bahçıvan ürünlerinde geçerli 50 TL Migros indirim şifresi kazan!

4 Ocak 2018 tarihinde başlayan kampanya, 7 Ocak 2018 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir. Kazanan kişi, 8 Ocak 2018 tarihinde saat 16:00’da açıklanacaktır. Kampanya süresince doğru cevabı bulan ve gönderi altına bir arkadaşını etiketleyen 1 kişi, sadece Bahçıvan ürünlerinde geçerli 50 TL değerinde Migros indirim şifresi kazanacaktır. Kazanan kişi çekilişle belirlenecektir.
1. Bahçıvan Peynir Facebook hesabı üzerinde gerçekleştirilecek olan kampanya, Bahçıvan Gıda tarafından düzenlenmektedir.
2. Katılımcı, kampanyaya katılmakla Bahçıvan Gıda tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
3. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
4. Kampanya ile ilgili Facebook hiçbir sorumluluk kabul etmez.
5. Hediyeler nakit paraya çevrilemez; kazanan yarışmacı kazandığı ikramiyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
6. 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
7. Kazanan kişi, Bahçıvan Peynir Facebook hesabında duyurulacaktır.
8. Kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Bahçıvan Gıda sorumlu değildir.
9. Kazanan yarışmacının 15 gün içinde dönüş yapmaması halinde, kazandıkları haklarını kaybedeceklerdir.
10. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Bahçıvan Gıda katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
11. Bahçıvan Gıda herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanya gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Bahçıvan Peynir Facebook sayfasında duyurulacaktır.
12. Katılımcılar kampanyaya internet yolu ile katılmakla ve Bahçıvan Peynir Facebook adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
13. Katılımcı, bu Katılım Koşulları’nda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
14. Kampanyaya ajans ve kurum çalışanları katılamazlar, katılmış olsalar dahi hediye ürüne hak kazanamazlar ve Bahçıvan Gıda’nın bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
15. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
16. Kazanılan hediye Migros tarafından sağlanacak olan indirim şifresinin kullanım aralığına ait tarihlerde geçerlidir.
17. İndirim kodu sadece Bahçıvan ürünlerinde geçerlidir.