Gönderen Konu: @annekahvesi-1 kişiye Profilo Kahvedan (8.1.2018)  (Okunma sayısı 697 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Bugün 2017’nin son, yarın 2018’in ilk kahvelerini #kahvedanbenimolsun etiketiyle paylaşmayı unutmayın ☕️💜 Yoksa hediyemizi duymamış mıydınız? O zaman aşağıdaki detaylar sizin için:

Yeni yıl hediyelerle güzel, kahve Kahvedan ile ☕️💜 Anne Kahvesi keyfini bol köpüklü, duble duble, misafir varken 6 kahveyi birden yapmak kulağa nasıl geliyor 😍 2018 “Kahvedan ile Kahve Keyfi” yılı olsun dedik, yılbaşı hediyesi olarak bir şanslıya Profilo Kahvedan Kahve Makinası ve takım fincanlarını hediye etmek istedik 🎉
Görselde gördüğünüz Kahvedan şanslı evini arıyor 🏠 "Benim olsuuuuun" dediğinizi duyar gibiyim 🙋🏼‍♀️💜
6 fincan bol köpüklü türk kahvesini aynı anda yapabilen Profilo Kahvedan'ı kazanmak için: ☕️ @annekahvesi ve @profiloevaletleri 'ni takip ediyorsunuz
☕️ 1 arkadaşınızı bu postun altına etiketliyorsunuz ve çekilişe davet ediyorsunuz. İstediğiniz kadar farklı arkadaş etiketleyebilirsiniz. ☕️ 8 Ocak Pazartesi akşamına kadar kendi hesabınızda paylaştığınız Türk kahvesi fotoğraflarınızı - örnek: #kahvedanbenimolsun çünkü kahveyi çok seviyorum - gibi neden sizin olmasını istediğinizi yazarak paylaşıyorsunuz.
(Dilerseniz bu fotoğrafı da repost edip paylaşabilirsiniz.)
Etiketten takip edeceğim için etiket mutlaka #kahvedanbenimolsun olmalı.
Sevgiler ve bol şans hepinize 💫💫💫 Kazananı 8 Ocak pazartesi gecesi story'de açıklayacağım 🎁 Haydi heyecanla bekliyorum paylaşımlarınızı 😘 🌟 (Etiketleri yazarak paylaştığınız fotoğrafları görebilmem için profilinizin 8 Ocak pazartesi gecesi mutlaka açık olması gerekiyor)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"