Gönderen Konu: Sur Yapı Marka AVM Büyük Ev Çekilişi (30.04.2018)  (Okunma sayısı 929 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Sur Yapı Marka AVM Büyük Ev Çekilişi (30.04.2018)
« : 30 Aralık 2017, 09:35:59 »
Bu kampanya, Ak Bursa Gayrimenkul Yönetim Danışmanlık A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.12.2017 tarih ve 24951361-255.01.02-E.7179 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 24.12.2017(10.00)-30.04.2018(22.00) tarihleri arasında Bursa ilinde bulunan Sur Yapı Marka AVM içindeki mağazalardan (Sur Yapı Marka AVM içinde bulunan atm’lerden alınan makbuzlar, döviz alım-satım fişleri, ziynet altın, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki veya puan ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/Dakika yüklemeleri, şirketler ve tüzel kişiler tarafından yapılan tüm alışverişler ve ürün değişim faturaları hariç) kampanya dönemi boyunca toplamda 250.-TL ve katları tutarında (her 250.-TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gidip fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. Ad-soyad bilgisi eksik veya kayıtlı olmayan tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Mali değeri olmayan fişler, bilgi fişleri ve tahsilat makbuzları geçerli değildir. E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur. Katılımcılar fiş faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Çekiliş; 04.05.2018 tarihinde, saat 15:00’da Odunluk Mah. Mihraplı Cad. No:6/A Nilüfer-Bursa adresinde bulunan Sur Yapı Marka AVM ortak alanında, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekilişte 1 kişiye, Bursa ili, Nilüfer ilçesi, Odunluk mahallesi, 254 ada, 5 parsel, B blok, k.18 150 nolu daire(fiyatı:400.000,00 TL) ikramiyesi verilecektir. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. Görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş sonuçları 10.05.2018 tarihli Sabah Gazetesi Taşra Baskısı’nda duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Ak Bursa Gayrimenkul Yönetim Danışmanlık A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.  İkramiye kazanan asil talihlinin 25.05.2018 ve yedek talihlinin 09.06.2018 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura, bilgisayar çıktısı ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 291 91 93 nolu faksa ya da Umut Çekiliş ve Tanıtım’a şahsen başvurmaları gereklidir. Talep edilen belgeleri belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. Başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiyelerin son teslim tarihi 15.06.2018’dir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. 18 yaşından küçükler ile Sur Yapı Marka AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, avm’nin temizlik, güvenlik ve teknik hizmet personelleri, her türlü tüzel kişiler, Ak Bursa Gay. Yön. Dan. A.Ş., Sur Yapı Endüstri San. ve Tic. A.Ş., Hayat Emlak Yat. İnş. Tur. San. ve Tic. A.Ş., Doğu Gay. Yat. San. ve Tic. A.Ş., HD Yönetim İşl. ve Paz. A.Ş., PM Gay. Yön. Dan. A.Ş. ve Umut Çekiliş ve Tanıtım Hiz. Tic. Ltd. Şti. kampanyaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, tüm vergi, harcama ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Bilgi için; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin