Gönderen Konu: Kampanyalarda Verilen Hediyelerin Durumu  (Okunma sayısı 2309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ozgurky

• Usta Kampanyacı
Ynt: Kampanyalarda Verilen Hediyelerin Durumu
« Yanıtla #10 : 01 Ocak 2018, 20:36:52 »
Verilen hediyeler nedeniyle ben de artık hemen hemen hiçbir kampanyaya katılmıyorum. Siteyi de uzun zamandır takip etmediğimi fark ettim. Siteye en son baktığım dönemlerde de bu konu konuşuluyordu. Demek ki değişen pek bir şey olmamış. İnsanlar beğen ve paylaş butonuna basmaya bile üşendiren ufak tefek hediyelere tamah ettiği sürece bu sorun da çözülemeyecek gibi gözüküyor.
Hayat, biz başka şeyler planlamakla meşgulken olagelen şeylerdir.

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #11 : 01 Ocak 2018, 22:26:59 »
Elinizin yıpranma payı, bilgisayarınızın eskime oranı ve harcadığınız saniyeleri çarptığınızda muhteşem desenli dörtlü kağıt havlu kazanınca zarar etmiş oluyorsunuz. Lütfen rabet göstermeyin diyeceğim ama gösterilir çünkü beleşçilik.
Bir de son zamanlarda twitterda yalancıktan ıphone x vermek moda oldu. 8 bin rt alıyorlar. Herkesin içinde bir beleşçi vardır, bazıları daha akıllıdır.
...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #12 : 02 Ocak 2018, 06:46:24 »
Ben bunlara katılmayı bırakalı 3-4 yıl oldu. DM den ya kirli işler dönüyor yada hilesi hurdası. Zaten hastam var, yatalak oğlum kızım var hediyeyi bana verin yazanları da görünce içim acıyor. Hediye iyi değilse %99 pas geçiyorum. Koca koca şirketler de hala etiketle yazınca komik oluyor bence de.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #13 : 02 Ocak 2018, 08:18:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben bunlara katılmayı bırakalı 3-4 yıl oldu. DM den ya kirli işler dönüyor yada hilesi hurdası. Zaten hastam var, yatalak oğlum kızım var hediyeyi bana verin yazanları da görünce içim acıyor. Hediye iyi değilse %99 pas geçiyorum. Koca koca şirketler de hala etiketle yazınca komik oluyor bence de.

Etiketle diyor su matarası veriyor.Facebook duvarımız berbat durumda.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche