Gönderen Konu: Nazenn 150. üye Blog Hediyesi Hazırlığı (Fotoğraf eklendi)  (Okunma sayısı 17670 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nazenn

• Deneyimli Kampanyacı

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar hediye veren herkese çok özendim bilenler bilir ben güzellik ve doğal cilt bakımı kursu mezunuyum.Kişisel bakım ve kozmetik içerikli blogumu geliştirme çalışmaları içerisindeyim.
İşte hediyelerim fotoğrafı dayanamayıp bir kaç armağan daha eklemek istedim (suud)parantezli olan ürünler memnun kalıp oradan sipariş ettiğim zevkle aynılarından kullandığım ürünlerdir..(Mumlar dekoratif amaçlı) :)

1)- 1 adet Stay Cool deodorant (Suud)
2)- 1 adet Emily 110 gözkalemi
3)- 1 adet Emily 202 dudak kalemi
4)- 1 adet Flormar 501 ruj
5)- 1 Adet Enchanteur Talk pudra (Suud)
6)- 1 Adet peeling fırçası
7)- 1 Adet Mini çok cici manikür seti
8)- 1 Adet Nancy Star lipgloss (Suud)
9)- 1 Adet Cam incilerle tasarımını yaptığım bileklik.
10)- 1 Adet Pembe,gri ve sedef rengi cam inciler ve gümüş rengi aksesuarlı "özel tasarımım" olan çok şık bir anahtarlık..

Sizden ricam blogumdan arkadaşlarınıza bahsedin ve 150. izleyiciye bir an önce kavuşayım ,sonra kampanyamı başlatacağım diğer klasik blog kampanyaları gibi hazırlmayı düşünüyorum kesinlikle adil bir çekilişle bir kişiye armağanlaırımı ulaştıracağım katılımlarınızı bekliyorum .. :)
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2010, 03:59:27 Gönderen: Nazenn »

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Nazenn 300. üye Blog Hediyesi Hazırlığı
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2010, 18:40:12 »
vay nazenim başarılar canım bi blog furyası başladı devam umarım güzel şeylere imza atarsın bende bloglarımla ilgilenmem lazım ama bir türlü fırsat gelmiyor onlara  :-*

Çevrimdışı Nazenn

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2010, 18:42:27 »
Teşekkür ederim adavapuru,senide bekliyorum bloguma umarım herşey istediğim gibi gider bende armağanlarımı bir an önce ulaştırırm o şanslı kişiye..

(Bu arada arkadaşlar akrabalarımın katılımı olmayacak bundan emin olabilirsiniz..)
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2010, 19:14:24 Gönderen: Nazenn »

Çevrimdışı Melos

• Usta Kampanyacı
    • Gezi,Yemek Tarifleri,Tatil,Hobi,Video,Örgü,Dantel,Sağlıklı Beslenme Ve Diyet
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2010, 20:00:26 »
nazen yanlış anlama ama 300 izleyici zor

Zaten kimse izleyiciye bakmıyor google deki reytinge bakıyor

bilgine

Çevrimdışı Nazenn

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2010, 20:13:58 »
nazen yanlış anlama ama 300 izleyici zor

Zaten kimse izleyiciye bakmıyor google deki reytinge bakıyor

bilgine

Rica ederim melos yanlış anlamam :)
şimdiden 17 izleyicim var ve arkadaşlarımın bloglarındaki duyurular sayesinde çokta uzun sürmeyeceğini düşünüyorum bu miktarın eğer umutsuzluğa kapılırsamda B planına geçerim,Google da önemli biliyorum bu aralar biraz sağlık problemlerim var moral bulmakiçin , başlatmak istedim şimdiden..Desteklerinizle umarım hızlıca yapabilirim kampanyamı.

Çevrimdışı Melos

• Usta Kampanyacı
    • Gezi,Yemek Tarifleri,Tatil,Hobi,Video,Örgü,Dantel,Sağlıklı Beslenme Ve Diyet
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2010, 20:17:58 »
inşallah cnm umarım b planına gerek kalmaz sevgiler

Çevrimdışı Nazenn

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2010, 20:25:00 »
inşallah cnm umarım b planına gerek kalmaz sevgiler

Teşekkür ediyorum iyi dileklerin için Melos..Eğer gerek kalırsada yine sözümde duracağım :)

Çevrimdışı Nazenn

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2010, 21:06:19 »
Bu arada hatırlatmak istediğim birşey var arkadaşlar çekilişi yapacağım sırada kampanyamdan blogunuzda bahsetmenizi istemeyeceğim,benim için önemli olan şu an en hızlı şekilde bu sayıya ulaşmak eğer şimdiden bloglarınızda duyurumu yapıp bana destek olursanız çok sevinirim, bir daha blogunuzda bahsedin diyip yormak yok sizi
birde dip not düşmek istiyorum blogta paylaştım katılım şartım Türkiye içi olması yoksa ulaştırmakta çok zorluk çekerim bunu belirtmek istedim..

NazaR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2010, 22:10:44 »
300 çok uzun bir zaman alır.umarım kısa zamanda izleyicilerine kavuşursun ;)

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 12 Ocak 2010, 22:28:25 »
Sen o hediyelerin hepsini bana ver, günlük en az 100 tekil hit saglıyayım sana : )
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld