Gönderen Konu: denedim biliyorum ( Deterjan seçiminde nelere dikkat edersiniz? )  (Okunma sayısı 4544 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Eskiden deterjanmı vardı :D Dere kenarında beyaz sabunla çitilerdi kıyafetleri ninelerimiz :D heygidi günlerr :D

Sene 1658 o zamanlar deterjan yoktu, bulaşık makinesine çamasırlarımızı deterjansız atardı ninelerimiz. O zamanlar elektrikte yoktu çamaşırları kurutma makinesinde kuruturmuş ninelerimiz. Ninelerimizin hakkını ödeyemeyiz.Tabi o zamanlar siz yoktunuz bilmezsiniz bu anlattıklarımı  ;D  Herkes ninesine bi fatiha okusun hadi bakim ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı ahra

• Deneyimli Kampanyacı
şimdi persilinde yeni ürünü çıktı gözden kaçırmamak gerek ...

Çevrimdışı dilekaygun

• Usta Kampanyacı
valla bende omo kullanıyorum omo dedim,zaten burdan bişey geldiği yok bana  :-\

Çevrimdışı essa26

• Deneyimli Kampanyacı
bende persil,ariel ve rinso dedim üçünü de kullanıyorum çünkü :)

NazaR

• Ziyaretçi
ya arkadaşlar şifrem ve e mailim doğru olmasına rağmen giriş yapılamadı yazıyor.bi fikri olan varmı ?

Çevrimdışı ahra

• Deneyimli Kampanyacı
caps lock açık olabilir  oda değilse şifremi unuttumdan dene ..

NazaR

• Ziyaretçi
şifremi unuttumdan denedim maile gelen şifrem doğru bende iltişim bölümünden yazdım şimdi sorunu bakalım nolucak

Çevrimdışı zeos

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben ariel aldığım için onu yazdım yollasın diye deil zaten 7 primadan ötesini görmedim bu siteden oda kusur kalsın ;D
primalar ne zaman geldi ben hala beklemedeyim mail geldi ama bez gelmedi hala

NazaR

• Ziyaretçi
neyseki giriş yapabildim siteye.bende rinso dedim kullanmadığımız bi markanın numunesini yollarlar bence.oda stoklarla sınırlıdır sanırım

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
ben de rinso dedim ;D bana da primalar henüz gelmedi,6 numaraya geçince gelecek sanırım :P
moustache pig :D