Gönderen Konu: CEPTETEB İnternet Şubesi’nden Tam 2018 Adet Milli Piyango Bileti Hediye!  (Okunma sayısı 304 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı svesves

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 189
Kampanya Detayları:
+Kampanya 24 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.
+Kampanya kapsamında TEB Bireysel müşterileri arasından noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenen 2018 kişi, Milli Piyango 2018 Yılbaşı Özel Çekilişi için 1 adet çeyrek bilet kazandı. +Kampanyadan sadece bireysel müşteriler faydalanabilmekte.
M+üşterilerimizin kazandığı çeyrek Milli Piyango biletlerinin adlarına tanımlanabilmesi için CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yaparak; kişiye özel bilet numarasını görüntüleyebilirler.
+Milli Piyango bileti kampanya tanımlanan müşteriye ait ve müşterimizin biletine ikramiye çıkması durumunda sistemde kayıtlı olan müşteri adresine gönderilecek.
+Gönderimler Ocak Ayının ilk haftasında başlayacak.
+Bilet kazanıp, 24 Aralık 2017 saat 23:59’a kadar CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yapmayanlar müşterilerimiz, hediye Milli Piyango bileti hakkını kaybedecek.
+Kampanyadan kazanılan çeyrek Milli Piyango biletleri mal ya da nakde dönüştürülemez, nakit +karşılığı talep edilemez.
2018 Yılbaşı Özel Çekilişi yapıldıktan sonra sadece ikramiye kazanan müşterilerimizin Milli Piyango biletleri tebligat adreslerine kargo ile gönderilecek.
+Gönderilen ikramiye kazanmış Milli Piyango biletinin adres değişikliği, adreste bulunamama, eksik ya da hatalı adres gibi nedenlerden teslim edilememesinden ve bu duruma bağlı durumlardan bankamız sorumlu değil.
S+isteme kayıtlı adresi değişen müşterilerimiz 0850 222 0 929 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak adres güncellemelerini yapabilirler.
+Gönderim kanalında yaşanabilecek gecikmelerden Türk Ekonomi Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.
+Kampanya kapsamında hediye edilen çeyrek biletlere ikramiye çıkması durumunda, ödülün teslim alınma ve tüm ödül başvuru işlemlerinin sorumluluğu kazanan talihliye ait.
+İkramiye kazanamayan biletler katılımcılara gönderilmeyecek, imha edilecek.
+Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.