Gönderen Konu: H&M ' den Tatil Fırsatı Kampanyası  (Okunma sayısı 1968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
H&M ' den Tatil Fırsatı Kampanyası
« : 10 Aralık 2017, 23:39:40 »
11.12.2017 – 24.12.2017 tarihleri arasında H&M mağazalarından tek seferde yapılacak her 75 TL' lik alışverişte çekilişle  3 kişiye 20.000,00 TL değerinde Seyahat Hediye Çeki.

Kampanya Katılım Koşulları
Bu kampanya H&M Hennes & Maurıtz Tekstil Ltd.Şti adına MPİ’nin 29.11.2017 tarih ve 24951361-255.01.02-E.6041 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 11.12.2017 saat 09.00 – 24.12.2017 saat 23.59 tarihleri arasında Türkiye Genelinde, H&M Hennes & Maurıtz Tekstil Ltd.Şti mağazalarından tek seferde 75TL ve katları tutarında (her 75 TL’lik alışverişle 1 şifreli kart) ürün satın alanlara fiş/fatura ibrazı karşılığında müşteri hizmetleri veya kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi, ad-soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Bütün mağazaların kapanış saati 22.00 olup, internet sitesinden son şifre gönderim tarihi 24.12.2017 saat: 23.59’dur) Talihliler, 03.01.2018 tarihinde saat 10.30’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 3 kişiye 20.000,00 TL değerinde Seyahat Hediye Çeki (Hedef Turizm hizmetlerinde yer alan uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu, araç kiralama, Yurt içi ve yurt dışı havaalanı transferleri işlemlerinden çek bedeli kadar faydalanmaları sağlanacaktır. Çek T. 01.03.2018/31.03.2018’dir. Seyahat çeki talihliler adına düzenlenecek olup devredilemez, nakte çevrilemez)verilecektir. Talihliler 08.01.2018 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Katılımlarda şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir. Katılımlarda aynı şifre ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Şifreli kartın ve fiş/faturanın okunabilir şekilde ibrazı katılımcının sorumluluğundadır. H&M Hennes & Maurıtz Tekstil Ltd.Şti ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD ŞTİ, çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: H&M ' den Tatil Fırsatı Kampanyası
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2017, 16:43:18 »
Hedef Turizm hizmetlerinde yer alan uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu, araç kiralama, Yurt içi ve yurt dışı havaalanı transferleri işlemlerinden çek bedeli kadar faydalanmaları sağlanacaktır.

Hedef Çekiliş, Hedef Turizm diye şirket mi kurmuş ? Hedef ilgili firmadır ama garibime gitti. Google da arattım, ETS, Jolly acentesi falan değil. 20.000 TL hediye çeki de nereden baksanız 2 kişilik ailede 2-3 Avrupa Turu demek. (Tabi tur mantığında indirimli olursa. Şayet tek tek uçak bileti, oteli alıyorsa geçmiş olsun. O tur şirketi de tatili hazırlayana kadar kafayı yer, kazanan kişi de kafayı yer. )
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2017, 16:49:56 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı Proton

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2017, 15:45:14 »
Seyahat kampanyası nasıl oluyor acaba?
Daha önce hiç katılmadım da bilmiyorum...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2017, 20:27:04 »
ben buna katılmadım, kazanan da nasıl kullanacak acayip merak ediyorum. Hele ki devlet bu yıl veraset intikal vergisini de %20 ye çıkardı. 20 bin liralık tatilin vergisi 4000 TL olacak. Eyvah ki eyvah kafamda deli sorular  :-X

Çok açık uçlu bir hediye, şu Hedef Turizm nasıl yapacak bu işi onu da merak ediyorum. Bakalım forumdan birine çıkarsa detayını anlatır bize.

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2017, 21:23:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben buna katılmadım, kazanan da nasıl kullanacak acayip merak ediyorum. Hele ki devlet bu yıl veraset intikal vergisini de %20 ye çıkardı. 20 bin liralık tatilin vergisi 4000 TL olacak. Eyvah ki eyvah kafamda deli sorular  :-X

Çok açık uçlu bir hediye, şu Hedef Turizm nasıl yapacak bu işi onu da merak ediyorum. Bakalım forumdan birine çıkarsa detayını anlatır bize.

knorr lezzeti götürür seni kampanyasından buna benzer 2000 liralık bir çek kazandım, benzer hizmetleri olan bir firma, aradım konuştum istediğiniz oteli veya uçak biletini söylemeniz yeterli biz sizin yerinize rezervasyon yapıp çek bedelinizden düşüyoruz dediler.

benzer kullanımlı bir çek vereceklerdir.
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2017, 22:00:34 »
bana da Migros 60. yıl da Garnier den uçak bileti gidiş dönüş çıkmıştı. Bana kısıtları söylediler, bende ona göre seçtim.

Ancak burada 20 bin lira var, haliyle tur olursa minimum 2 tur alırsın. Uçak + otel olursa da belki daha az olur ama çok ucu açık kampanya olmuş. Bence illa sorunlar çıkar.