Gönderen Konu: Türk telekom hayatınızı kolaylaştıran servisler çekilişi  (Okunma sayısı 1594 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

detective

• Ziyaretçi
Bu kampanya Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından MPİ’nin 28.11.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.5955 sayılı izni ile 01.12.2017(saat:00.01)-31.01.2018(saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Türk Telekom aboneleri, Mobil Katma Değerli Servislerden (ArayanıBil (ACIK) (1,49 TL/Ay), Çağrı Engelleme (ENGELLE)(0,99 TL/Ay), Fatura Bilgisi (FATURA)( 0,99 TL/Sorgu) herhangi birinin anahtar kelimesini yazıp 5555’e göndererek, 11855 Bilinmeyen Numaralar servisi için isim/soyisim veya telefon numarasını yazıp 11855’e göndererek(1,25 TL/Sorgu),  MMS servisi için cep telefonunun mesaj bölümünden MMS gönderilecek kişinin telefon numarasını yazıp MMS göndererek (1,25 TL/MMS), Hediye İnternet servisi için HEDIYE yazıp internet gönderilecek kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndererek(1 TL/Paylaşım)) herhangi birine abone olduklarında ya da aboneliğini yenilediklerinde her bir paket üyeliği/yenilemesi için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanya tarihleri arasında hattını kapatan müşteriler kampanyadan yararlanamazlar. Çekilişte 5 kişi Sony Playstation 4-1TB Oyun Konsolu (birim değeri: 1.399,00 TL), 10 kişi Apple iPad Air 2 32 GB WiFi (birim değeri: 1.500,00 TL), 10 kişi Türk Telekom TT175 Cep Telefonu (birim değeri: 950,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 09.02.2018 tarihinde saat 11.00’da Levent Mah. Ülgen Sok. 4.Gazeteciler sitesi A3/8 blok No:40 Beşiktaş/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 15.02.2018 tarihinde Star Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 02.03.2018, yedek talihliler ise 17.03.2018 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Katılımcılardan gönderdikleri kısa mesaj için belirtilen abonelik ücreti dışında ekstra bir kısa mesaj ücreti alınmayacaktır. Paket bedeli faturasız hatların bakiyesinden anında düşülecek, faturalı hatların ilgili dönem faturasına yansıtılacaktır. Kullanıcılara her abonelik yenilemesinden en geç 24 saat önce bilgilendirme mesajı gönderilecek ve aboneliği en geç 24 saat sonrasında yenilecektir. ArayanıBil servis aboneliğini iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazılıp 5555’e, Çağrı Engelleme servis aboneliğini iptal etmek için “IPTAL ENGELLE” yazılıp 5555’e (ücretsiz) gönderilmelidir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.  Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ynt: Türk telekom hayatınızı kolaylaştıran servisler çekilişi
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2017, 08:46:59 »
Bende arayanı bil zaten açık acaba kampanyaya dahil olur muyum yoksa iptal edip tekrsr mi başvuru yapmalıyım? 
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

detective

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2017, 09:57:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bende arayanı bil zaten açık acaba kampanyaya dahil olur muyum yoksa iptal edip tekrsr mi başvuru yapmalıyım?

bir dene istersen katıldınız diye mesaj gelmiyor mu onu bilmiyorum

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2017, 11:42:03 »
İptal edip tekrar başvurdum aktif edildi ama çekilişe katıldığıma dair sms gelmedi

Sonrasında Fatura olanı denedim onun için mesaj geldi çekilişe katıldığıma dair

Engelle servisinı de denedim ona da yanıt gelmedi

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2017, 13:55:07 »
Eskidendi bunlara katılım.Çalarken dinlette idi sanırım 20 lg netbook veriyordu 2007 felan gibi.11 kişi katılmıştı da kazanmıştım.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2017, 16:16:04 »
Aynen bunlar bitti, çok yüksek katılım oluyor.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı ibo17

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2017, 16:45:00 »
Ücreti aylık ne kadar acaba

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2017, 19:29:14 »
Tek tek yazamam ama yukarda yazıyor :)

Çevrimdışı ibo17

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2017, 19:59:28 »
Gördüm de onlar günlük mü aylık mı onu anlamadım

Çevrimdışı kalwen

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2017, 20:01:33 »
10 aralık da ilk kez arayani bil yaptım banada gelmedi mesaj simdi cekilişe katıldım mı katılmadım mı müsteri hizmetlerini aradım hiç biseyden haberi bile yok