Gönderen Konu: Ekşi Sözlük'e de konu olan Donanımhaber dolandırıcısı-Aman dikkat!  (Okunma sayısı 1883 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
2 sene önce sanalpazarda birisine 600 tlye ipad mini satmıştım. telefonda görüştük, nedense çok güven vermişti. ilk defa birisine önce ürünü gönderdim, sonra parayı alacaktım. ürünü gönderdim, karadenizde bir şehirdi sanırım. ürünü teslim aldı. sonra kendisine bir türlü ulaşamadım. telefonunu da kapatmıştı. sonra savcılığa verdim ama bir sonuç çıkmadı. gerçi gidip sormadım da savcılığa. çünkü bir ümit göremedim. neyse bunu da burdan şimdi itiraf ediyorum :)

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
2 sene önce sanalpazarda birisine 600 tlye ipad mini satmıştım. telefonda görüştük, nedense çok güven vermişti. ilk defa birisine önce ürünü gönderdim, sonra parayı alacaktım. ürünü gönderdim, karadenizde bir şehirdi sanırım. ürünü teslim aldı. sonra kendisine bir türlü ulaşamadım. telefonunu da kapatmıştı. sonra savcılığa verdim ama bir sonuç çıkmadı. gerçi gidip sormadım da savcılığa. çünkü bir ümit göremedim. neyse bunu da burdan şimdi itiraf ediyorum :)

Arada hayır hasenatta lazım :) Geçmiş olsun diyelim.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
Genelde eski tarihli veya referanslı üyelikleri ele geçirerek bu işlemleri yapıyolar. O yüzden kazıklanacağına imkan bile vermiyor kimse. Daha ne hikayeler var dolandırılmayla ilgili.

Bu olayı da okumanızı tavsiye ederim, burda çoğu kişinin başına gelebilir.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Genelde eski tarihli veya referanslı üyelikleri ele geçirerek bu işlemleri yapıyolar. O yüzden kazıklanacağına imkan bile vermiyor kimse. Daha ne hikayeler var dolandırılmayla ilgili.

Bu olayı da okumanızı tavsiye ederim, burda çoğu kişinin başına gelebilir.

Bu benim çok dikkatimi çekmişti.Adamlar tam çakal.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Mağdur 1 i tanıyorum.Hepsiburadaya dondurttuktan sonra arkadaş hesabı hb ile iletişime geçip ben parasını ödedim diyip yeniden açtırabilcek kadar uyanık biri.Elemanın çek gitti.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2017, 18:46:42 Gönderen: diazem »
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
bu konuya findeks reklamı gider :D

Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin beni arayan çok oluyor öyle, adam diyor kargola göndereyim parasını. dedim güvenmiyorsan hemşerim yatır siteye +10 komisyonlu yada gel elden teslim al. Sen %10 luk komisyonun lafını ediyorsun ben neden %90 lık paramı düşünmeyeyim. Git başka yerden al. :D

Araba satarken de senetle alayım diyen var, lan senet de ne var. Git kırtasiyede senet kağıdı satıyorlar, 5 yaşındaki çocuk da senet doldurur :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.