Gönderen Konu: Philips Huawei Mate 10 Pro Çekilişi  (Okunma sayısı 1484 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
Philips Huawei Mate 10 Pro Çekilişi
« : 08 Aralık 2017, 15:42:59 »
Bu kampanya Tp Vision Elektronik Tic. A. Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 30.11.2017 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.6113 sayılı izni ile 05.12.2017 (00.01) - 05.01.2018(23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından Garantili Philips TV markalı, 55POS9002 OLED TV (2017 Best Buy OLED TV – EISA ) model Philips televizyon satın alan ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesinde yer alan kampanya katılım formuna fatura/e-fatura resimlerini, fatura no, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini giren katılımcılara bir çekiliş hakkı verilecektir. (İnternet sitesi üzerinden alınan ürüne ait fatura müşteriye en geç 7 iş günü içerisinde ulaştırılacak olup, e-fatura sahipleri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesinde yer alan formu 16.01.2018 tarihine saat 23:59’a kadar doldurabileceklerdir. ) Çekilişte 5 kişi 4.000,00 TL değerinde Huawei Mate 10 Pro Cep Telefonu (hat-kart hariç) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 23.01.2018 tarihinde, saat 11.00’da Pure Dijital İletişim Danışmanlık ve Org. Hizm. A.Ş (konferans salonu) Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 25.01.2018 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Tp Vision Elektronik Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 09.02.2018 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 24.02.2018 tarihine kadar kimlikleri ve satın alımlarına ait faturaları/e-faturaları ile Pure Dijital İletişim Danışmanlık ve Org. Hizm. A.Ş.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve satın alımlarına ait faturası/e-faturası ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde fatura/e-fatura ibrazı zorunludur. Faturanın/e-faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Bu çekilişe Tp Vision Elektronik Tic. A. Ş., Pure Dijital İletişim Danışmanlık ve Org. Hizm. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Pure Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Philips Huawei Mate 10 Pro Çekilişi
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2017, 17:24:15 »
Attigin tas urkuttugun kus.

Ucurbeniandroidtv de Philips Vatan la davalik oldum. Kazandim, parami kurtardim. Aman uzak durun, Philips Tv ler cidden cok dandik. Parasinin tv si degil
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2017, 17:26:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ucurbeniandroidtv de Philips Vatan la davalik oldum. Kazandim, parami kurtardim. Aman uzak durun, Philips Tv ler cidden cok dandik. Parasinin tv si degil

LG'den başkası yalan. Philips tırt katılıyorum.
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2017, 19:09:34 »

Philips alacağına git Vestel in Seg TV sini Migros tan, A101 den al daha iyi. Cidden ölü para, yazık. Bana tatili vermediler diye demiyorum, kendi resmi sitelerinde bile utanmadan kötü yorumları yayınlıyorlar. Android Tv yapmışsın, daha iyi olmalı değil mi ? Cihazı açıyorsun, daha 1 dk olmadan cihaz donup saçmasapan mavi, beyaz, pembe çizgiler çıkıyor. Şükür iade ettim de yoksa valla kampanya işlerine de tövbe edecektim.

LG'den başkası yalan. Philips tırt katılıyorum.
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2017, 22:51:55 Gönderen: sakaryazede »

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2017, 20:33:31 »
Bu yorumlar tv alacaklara ışık tutacak harikasınız.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2017, 22:57:00 »
Bu yorumlar tv alacaklara ışık tutacak harikasınız.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin zaten git mağazaya bütçen yüksekse zor bulursun ancak SONY önereceklerdir, özel mağazalarda Sharp da bulabilirsin ancak onlar Türkiye'de silinip gittiler aynı Panasonic gibi. Normal ortalama fiyatlarda da LG önerirler. Çok çok iyi serilerine bakarsan Samsung iyidir. Ancak Samsung Anadolu Holding'den ayrıldı ayrılalı satış sonrası hizmeti rezalet diye duydum. Üzebilir diye düşünüyorum.

LG panelleri nedense fotoğraf işindeki Canon gibi. Renkleri çok canlı veriyor ve paneli de harika. Parlak bir paneli olunca albenisi de oluyor, Canon da foto çekince diğer makinalara göre renkleri her zaman daha canlıdır. O yüzden Canon hep bir adım önde. Benim LG TV de Webos işletim sistemi var ve ben çok memnunum. Öyle çökme kilitlenme, geç açılsın görmedim. Film izlerken sorunsuz tüm formatları çalıştırıyor, altyazılar sorunsuz geliyor. Sadece ilk aldığımda 3. ayda falan saçmasapan kendi kendine açılıp durdu, ne oluyor diye tırstık evde. O da wifi den belki ortak internet kullandığım kiracımızın TV si de LG, oradan mı çakıştı bilemiyorum. Sonra güncellemeden sonra da daha yapmadı onu.   

Forumda baya yazdım Philips in artık sadece ve sadece Avent biberonu alınır o da bebeğinize :D :D :D Aman bulaşmayın, cidden hayatınızdan bezersiniz. 
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2017, 23:00:13 Gönderen: sakaryazede »