Gönderen Konu: üye olun hediye çekilişine katılın... ( bitiş; 17 ocak 2010 )  (Okunma sayısı 3917 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meltem34

• Yeni Kampanyacı
  • *
bende üye oldum şifre çalınması olmaz çünkü baksanıza bu goolge'ın sitelere verdiği bir özellik friendconnect zaten önmeli olan şifreyi kullanırken adreste google.com yazması :)

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
oldum üye :)

Çevrimdışı medusazuu

• Deneyimli Kampanyacı
bende izle dedim, bişi olacağını sanmıyorum güvenlik açısından.genelde böyle izleniyor zaten.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

oy lütfennnn :)
oy verenler lütfen öm atın, takip edemiyorum oy verenleri.

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
açılmıyorkii ???
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Çevrimdışı zelos

• Yeni Kampanyacı
  • *
bende de acılmadı:(

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
aynen açılmıyor sayfa hata veriyor >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı www.enler.org

• Yeni Kampanyacı
  • *
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Web Sitemiz Bir Teknik Bakım/Sorun Nedeni ile kısa süreline kapatılmıştır.45-60 dakika sonra tekrar deneyerek sitemize ulaşabilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin olarak üyelerimize özel hediye çekilişimizin son katılım süresi 17 Ocak 2010 tarihine uzatılmıştır.Hediye Çekilişi 22 Ocak'ta yapılacaktır.
Talihliler 23 Ocak 2010 Tarihinde Sitemizden duyurulacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üyelik sistemi olarak Google Friend Connect Yazılımını kullanmaktadır.Güvenliğiniz Enler.org ve Google tarafından tam olarak sağlanmaktadır.Giriş yaparken şifrelerinizin trafımızdan görüntülenmesi/kaydedilmesi/izlenmesi mümkün değildir.

Saygılarımızla
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2010, 15:09:40 Gönderen: www.enler.org »

Çevrimdışı ziya1

• Yeni Kampanyacı
  • *
açılmıyor. hediye ne hediye. uğraştırmayın insanları hediyeleri sayın asabım bozuk

Çevrimdışı afacan38

• Acemi Kampanyacı
  • **
Bencede pek mantıklı değil, milleti neden bu kadar uğraştırıyorlar ki. Eminim katılımda olmayacak, riski ve uğraşı göze alan bir kaç kişide kesin hediye kazanır kanımca, İnşallah güzel olur hediyeleri.

Çevrimdışı www.enler.org

• Yeni Kampanyacı
  • *
Sitemizdeki teknik sorun düzeltilmiştir.Sitemiz sorunsuz olarak yayındadır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin olarak üyelerimize özel hediye çekilisimizin son katilim süresi 17 Ocak 2010 tarihine uzatilmistir.

Ödüller Sitemizden Duyurulmaktadır. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin