Gönderen Konu: Giyim alışverişinize 60TL’ye varan bonus!  (Okunma sayısı 833 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı svesves

• Acemi Kampanyacı
  • **
Giyim alışverişinize 60TL’ye varan bonus!
« : 06 Aralık 2017, 15:23:39 »
4 Aralık - 10 Aralık tarihleri arasında Deniz Bank bireysel kredi kartınızla yapacağınız ilk 100TL ve üzeri giyim alışverişine %20 bonus, en fazla 50TL kazanın! Üstelik katılımınıza ek 10TL

Koşullar:

+Kampanya DenizKartım'a özeldir ve katılım yalnızca DenizKartım mobil uygulaması üzerinden yapılabilir.
+Kampanya katılımı ek 10TL bonus ile ödüllendirilir.
+Kampanya katılımından kazanmış olduğunuz 10 TL bonus kartınıza 13 Aralık tarihinde yüklenecektir.
+Kampanya 4 Aralık - 10 Aralık 2017 tarihleri arasında, katılımdan sonra yapılan tek seferde 100TL ve üzeri ilk giyim alışverişinde geçerlidir.
+Kampanyaya katılım müşteri bazlıdır. Bir müşteri tüm kartlarıyla alışverişten en fazla 50 TL, katılımla birlikte 60TL Bonus kazanabilir.
+Kazanılan bonuslar alışveriş sonrası işlemin yapıldığı kredi kartına otomatik olarak yüklenecektir.
29 Aralık gün sonuna kadar kullanılmayan puanlar 30 Aralık tarihinde geri alınacaktır.
+Kampanya DenizKartım uygulamasında katıl butonuna tıklandıktan sonra yapılan ilk alışverişte geçerli olacaktır.
+120TL'ye varan Bonus kazanabilmek için her hafta Pazartesi günü duyurulan yeni kampanyaya DenizKartım üzerinden katılım yapılmalıdır. Dördüncü hafta kampanyası 11 Aralık'ta DenizKartım'da duyurulacaktır.
+Bonus kullanımları, Nakit Avans işlemleri kampanyaya dahil değildir.
+Paracard, Adalet, net kartlar ve tarım, business, işletme gibi ticari kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
+İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
+Bonus posu zorunluluğu yoktur.
+Yurtdışı işlemler, mail order, online,taksitli İşlemler ve Sanal kartla yapılan kampanyaya dahildir.
Ek kart harcamaları kampanyaya dahil değildir.
+Kampanyayla ilgili tüm gelişmeleri DenizKartım mobil uygulaması üzerinden Bildirimler menüsünden görüntüleyebilirsiniz.
+DenizBank Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
+Kampanyaya dahil olan sektörlerdeki üye işyerlerinin MCC kodlarının herhangi bir sebeple belirtilen sektörlere ait olmaması nedeniyle “kampanyadan faydalanamama hallerinden” Bankamız sorumlu değildir.
+Kampanyaya dahil olan sektör kodları;
5131(Parça Mallar, Tuhafiye ve Diğer Kuru Mallar),5137(Erkek, Bayan ve Çocuk Üniformaları ve Ticari Giysiler),5139(Ayakkabıcılar (Ticari)),5611(Erkek ve Erkek Çocuk Giysi ve Aksesuar  Dükkanları),5621(Bayan Hazır Giyim Dükkanları),5631(Bayan Aksesuarları ve Özel Giyim Mağazaları),5641(Çocuk ve Bebek Giyim Mağazaları),5651(Aile Giyim Mağazaları),5655(Spor ve Binicilik Kıyafetleri Mağazaları),5661(Ayakkabı Mağazaları),5681(Kürkçü ve Kürk Mağazaları),5691(Erkek ve Kadın Giyim Mağazaları),5697(Terziler,)5698(Peruk Dükkanları),5699(Muhtelif  Giyim ve Aksesuar  Mağazaları),5941(Spor Malzemeleri Mağazaları),5948(Bavul ve Deri Eşya Dükkanları),5949(Kumaş, Dikiş ve Nakış Malzemeleri.)