Gönderen Konu: Indomie Noodle  (Okunma sayısı 612 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sanko86

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 7030
  • Şükürler olsun....
Indomie Noodle
« : 05 Aralık 2017, 11:41:46 »
'Alabildiğin'e Indomie bedava...
En yakın marketten Indomie Hazır Noodle al, fişinin resmini çek, yorum olarak ekle. Aldığın kadar Indomie Noodle hediye olarak sana gelsin.
Kampanya Şartnamesi;
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9725
Ynt: Indomie Noodle
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2017, 11:51:05 »
ADKOTURK GIDA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. (bundan böyle “şirket” olarak anılacaktır) tarafından düzenlenen “Indomie Türkiye Selfie Yarışması’’ ( Bundan böyle “Kampanya” olarak adlandırılacaktır),
 
05 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Indomie Türkiye Facebook sayfasında Facebook kullanıcılarının (Bundan böyle “katılımcı” olarak anılacaktır) ücretsiz giriş yapacakları “"Alabildiğin"e Indomie bedava” ile ilgili duyurudur.
 
Ayrıca katılım koşulları Indomie Türkiye sosyal medya hesaplarında bulunmaktadır.
 
Kampanyaya katılan herkes aşağıdaki katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
 
Kampanya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde 05 Aralık 2017 Salı günü başlayıp, 31 Aralık 2017 Pazar günü sona erecektir. 05 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Indomie Türkiye Facebook sayfasında ilgili kampanya postunun altına aldıkları Indomie Noodle'ın market fişinin resmini çekerek yorum olarak yazan her hafta 50 katılımcıya şirketin belirlediği jüri değerlendirmesiyle fişinde aldığı ürün kadar (adet ve çeşni) hediye ürün kazanacaktır.
 
Kampanyaya Katılım Koşulları/Şartları
 
§ Jüri değerlendirmesine alınacak katılımcılar arasına sadece Türkiye’de ikamet eden kullanıcılar dahil edilir ve kazanılan hediyeler katılımcının sadece Türkiye’de belirttiği adrese gönderilir. Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 
Bu kampanya 18 yaşından küçük kazanması durumunda ebeveyn onayı alınması zorunludur.
 
§ Kampanya katılımında sunulan kimlik ve adres bilgilerinin ispatı ve doğruluğu katılımcıya aittir.
 her haftanın talihlileri hafta bitiminde Facebook sayfasında duyurulacaktır. Takiben 2 iş günü içerisinde kazananlar hediyelerini almak istedikleri adreslerini Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... sayfasına mesaj olarak iletmekle yükümlüdürler. 2 gün boyunca ulaşılamayan, bildirimlere cevap vermeyen ya da iletişim bilgilerini doğru olarak iletemeyen kullanıcılar kazandıkları ödülü kaybetmiş olur.
 
§ Şirket çalışanları ve kampanyanın geliştirilmesinde çalışmış çalışanlar ile onların birinci derece akrabaları kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar dahi ödül kazanamazlar.
 
§ Şirket hile yaptığı tespit edilen katılımcıları kampanya dışı bırakma hakkını saklı tutar.
 
§ Şirket kampanyanın sonunda kazananların isimlerini dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, tanıtım malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak yayınlayabilir.
 
§ Katılımcılar, Şirket’e açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda Şirket’in münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 
§ Katılımcılar, kampanya dahilinde 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Şirket ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.
 
§ Kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar ve internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığı ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğu tespit edilmesi durumunda, Şirket ilgili katılımcıları hiçbir uyarı yapmadan kampanyadan ihraç etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsa dahi bütün katılım verileri silinir ve ödül kazanma hakları ortadan kaldırılır. Şirket dilediği zaman bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.
 
Kampanya Kapsamında Kazanan Katılımcılara verilecek Ödül;
 
her hafta 50 kişiye alışveriş fişinde aldıkları kadar Indomie Hazır Noodle  .