Gönderen Konu: Axess'in yeni yıl hediyesi kartınızın son 2 hanesi!  (Okunma sayısı 359 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı svesves

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 189
31 Aralık'a kadar tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri 5. alışverişinize kartınızın son 2 hanesi kadar chip-para hediye!

Katılmak için sisteme kayıtlı cep telefonunuzdan YENİYIL yazıp 4566’ya SMS gönderin veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayın!

Kampanya detayları:

-Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı ceptelefonu numarasından YENİYIL yazıp 4566’ya SMS göndermesi veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.
-Tüm Akbank kartlarıyla 31 Aralık’a kadar tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri 5. alışverişe işlem yapılan kartlar içinde son 2 hanesi en büyük olan kadar chip-para verilecektir.
-Kartın son 2 hanesi 00-49 arasında ise 50 TL chip-para verilecektir.
-Axess Mobil üzerinden katılan müşterilere 10 TL chip-para daha hediye edilecektir.
-Bir müşteri kartının son 2 hanesine bağlı olarak en fazla 99 TL; Axess Mobil üzerinden katılmış ise 109 TL chip-para kazanabilir.
-Hak edilen chip-paralar; iptal/iade işlemleri de dikkate alınarak 11 Ocak 2018 tarihinde yüklenecek ve kullanılmaması durumunda 18 Ocak tarihinde geri alınacaktır.
-Aynı gün, aynı işyerinden yapılacak 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
-Kampanyaya tüm Akbank Bireysel ve Ticari banka ve kredi kartları dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan harcamalar asıl kartın hedefine sayılır.
-Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
-İnternet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir.
T-üzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Şahıs şirketleri Axess Mobil üzerinden de katılım sağlayabilmektedir.
-Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. En son harcama sanal veya ek kart ile yapılmışsa, chip-para ilgili kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenir.
Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olması gerekmektedir.
Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
-Katılım için gönderdiğiniz SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
-Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.