Gönderen Konu: Bilyoner BMW Çekiliş Sonucu  (Okunma sayısı 3116 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
Bilyoner BMW Çekiliş Sonucu
« : 01 Aralık 2017, 10:33:23 »
2017 Model BMW 4.18i Gran Coupe LCI Otomobil Kazanan Asil Talihli
 ENGİN YILDIRIM / İSTANBUL

iPhone 7 Plus 32 GB Kazanan Asil Talihliler
 KAMER DİKRAN ALYANAKYAN /
 ERKAN YALÇIN /
 FEVZİ KILIÇ /
 SAMET SÖYLEME / İSTANBUL
 EROL ULUYILDIZ / İSTANBUL
 NURGÜL AYDEMİR / İSTANBUL
 BORA SANCAK / İSTANBUL
 KORAY KARABIYIK / İSTANBUL
 ORHAN KAYACI / SİVAS
 FIRAT KÖÇEROĞLU / GAZİANTEP

YEDEK TALİHLİLER

2017 Model BMW 4.18i Gran Coupe LCI Otomobil Kazanan Yedek Talihli
 YEDEK / OĞUZ TOLGA KURT /

iPhone 7 Plus 32 GB Kazanan Yedek Talihliler
 YEDEK-1 / ATA KARATAŞ / İZMİR
 YEDEK-2 / CENK PALIĞIN /
 YEDEK-3 / ÖZCAN KIDAK / BALIKESİR
 YEDEK-4 / CÜNEYT ARDIÇ / İSTANBUL
 YEDEK-5 / GÖKHAN KARASU / İSTANBUL
 YEDEK-6 / BORA AKKAYA / İSTANBUL
 YEDEK-7 / SERDAR BAKIREZER / İSTANBUL
 YEDEK-8 / HASAN KARAYİĞİT / BURSA
 YEDEK-9 / ADNAN YAYALAR / İSTANBUL
 YEDEK-10 / CİHAN ÜNAL / ANKARA

Katılım Miktarı : 144.518.143

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 13.09.2017 tarihli ve E.2950 sayılı izni ile Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Bilyoner BMW Çekiliş Sonucu
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2017, 10:35:41 »
memleket nüfusunun 2 katı katılım  :o

Çevrimdışı karizma2335

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2017, 10:44:53 »
Bu çekilişte bir tuhaflık var.Geçen çekilişte Kamer Dikran ALYANAKYAN araba kazanmıştı.Katılımcı sayısı 70 milyon civarındaydı.Aynı isim bu defa iphone kazanmış.Üstelik katılımcı sayısı neredeyse 145 milyon kişi.Kamer Dikran ALYANAKYAN ismini tanıyorum.Bir kelime bir işlemde bundan 25-30 sene önce efsane olmuş birisiydi.Kastamonu ABANA'lıdır.Daha sayılar ekranda görünmeden butona basıp işlemleri yaptırırdı.Haftalar boyu yarışmayı kazandı.Epey para kazandı TRT'den.Zeka oyunları alanında ülkemizi uluslar arası platformda temsil ettiğini de biliyorum.Zeka oyunları üzerine kitaplar yazıyor.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2017, 10:55:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu çekilişte bir tuhaflık var.Geçen çekilişte Kamer Dikran ALYANAKYAN araba kazanmıştı.Katılımcı sayısı 70 milyon civarındaydı.Aynı isim bu defa iphone kazanmış.Üstelik katılımcı sayısı neredeyse 145 milyon kişi.Kamer Dikran ALYANAKYAN ismini tanıyorum.Bir kelime bir işlemde bundan 25-30 sene önce efsane olmuş birisiydi.Kastamonu ABANA'lıdır.Daha sayılar ekranda görünmeden butona basıp işlemleri yaptırırdı.Haftalar boyu yarışmayı kazandı.Epey para kazandı TRT'den.Zeka oyunları alanında ülkemizi uluslar arası platformda temsil ettiğini de biliyorum.Zeka oyunları üzerine kitaplar yazıyor.

İlginç tesadüf mü?
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı ormes

• Usta Kampanyacı
  • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2017, 23:22:42 »
Kim bilir kaç katılımla kazandı.
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı rageofdynax

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2017, 01:39:46 »
Ipad Mini kazanmış geçen çekilişten, ancak bu şanslı olmadığı anlamına gelmiyor, e tabii ki bu şans ise!

Hatta şöyle düzelteyim, 2015 Aralıkta Ipad mini kazanmış, 2017 Haziran'da Mercedes E180, şimdi ne desem bilemedim.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2017, 01:47:08 Gönderen: rageofdynax »

Çevrimdışı lanset99

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2017, 10:04:51 »
Ipad Mini kazanmış geçen çekilişten, ancak bu şanslı olmadığı anlamına gelmiyor, e tabii ki bu şans ise!

Hatta şöyle düzelteyim, 2015 Aralıkta Ipad mini kazanmış, 2017 Haziran'da Mercedes E180, şimdi ne desem bilemedim.

Kedidir o kedi :)

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2017, 08:30:43 »
ismi geçen şahıs 2012 yılı 730.000 tl sermayeli şirket ortağıymış.tuzu kurulardan. Çekilişler çok şaibeli olmaya başladı. ama insanlarında umut dünyası..

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
  • Çıkmaz demeyin sonucta çıkıyor. (12081986-milliyet
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2017, 20:14:58 »
Herkes iyice kumarbaz delice kampanyacı olmuş :o

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #9 : 07 Aralık 2017, 22:40:06 »
Bilyoner şirket arabaları her yerde geziyor arkadaşlar. Kurumsal satışları da var, artık nasıl gider gösteriyorlarsa.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.