Gönderen Konu: Kayseri Park AVM BMW X1 Çekiliş Kampanyası  (Okunma sayısı 621 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 8027
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Kayseri Park AVM BMW X1 Çekiliş Kampanyası
« : 18 Kasım 2017, 22:23:52 »
Kayseri Park’ta Alışveriş Aşkı BMW X1 Kazandırıyor!

Kayseri Park Alışveriş Merkezi'nden 18 Kasım-2 Nisan tarihleri arasında aynı gün içerisinde Renk Kart ile toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapın, muhteşem bir BMW X1 kazanma şansı yakalayın!

Kampanya Detayı:
- Kampanyamız, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden alınan 07.11.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.4985 sayılı izinle düzenlenmiştir.
- Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 18 Kasım 2017 Cumartesi Saat: 10:00 ile 02 Nisan 2018 Pazartesi Saat 22:00 tarihleri arasında gerçekleşecek kampanyanın çekilişi, 07 Nisan 2018 Cumartesi Saat 16:00'da Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi (Etkinlik Alanı) - Alpaslan Mah. Eşref Bitlis Bulvarı No:10 Melikgazi/Kayseri'de yapılacaktır.
- Kayseri ilinde bulunan şirketimize ait olan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde yer alan tüm mağazalardan (Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan Banka ve PTT Şubesi’nden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, Digitürk fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamulleri ile Tobacco Shop mağazasından yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir.) aynı gün içerisinde toplamda 50TL ve katları tutarında (her 50TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, kampanya standına gidip, fiş/faturalarını ibraz ederek onaylatan Kayseri Park Renk Kart sahiplerine, üzerinde çekiliş katılım numarası, kart numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.
- Bu kampanyamız ile çekiliş sonucu, 1 kişiye 220.400,00 TL değerindeki 2017 model BMW X1 sDrive 18i Metalik Beyaz araba hediye edilecektir. Asil talihlinin son başvuru tarihi 25.04.2018; yedek talihlinin son başvuru tarihi 10.05.2018 olup, ikramiyenin son teslim edilme tarihi ise 11.05.2018’dir.
- Kampanya, Kayseri Park Renk Kart sahibi müşterilere yöneliktir.
- Kampanyada ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Kayseri Park Renk Kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.
- Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
- Fatura üzerindeki ad, soyad ile Kayseri Park Renk Kart sahibinin ad ve soyad bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Farklı ad,soyad olan faturalara işlem yapılmayacaktır.
- Katılımcının ikramiyeyi kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan, tebliğ için yeterli olacaktır.
- Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.
- Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişlerini iptal etmeleri halinde çekiliş hakları da iptal edilecektir.
- İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
- Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabilecektir.
- Doruk Ticari Yatırımlar ve İnş. A.Ş., Kayseri Park AVM çalışanları, Kayseri Park AVM’de yer alan mağazaların sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, kampanyaya katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiye verilmez.
- ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir.
- Çekiliş sonuçları, 10 Nisan 2018 tarihli Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanacak olup ayrıca şirketimizin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli web sitesinde ve aynı zamanda alışveriş merkezinde bulunan panolarda ilan edilecek ayrıca asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ayan

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9795
Ynt: Kayseri Park AVM BMW X1 Çekiliş Kampanyası
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2018, 16:26:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin