Gönderen Konu: Pizza Pizza-22. yıla özel 22 büyük pizza (18.11.2017)  (Okunma sayısı 2456 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
22. Yılımıza Özel Her Yıla Bir Pizza Yarışmamız başladı!🔔
🍕 Pizzanın senin için ne ifade ettiğini kısaca anlat, ❤️
🍕 22 tane pizza emojisi ekle, 🍕
🍕 #HerYılaBirPizza #TürkiyeninPizzacısı22Yaşında hashtag’leri ile yorum olarak paylaş, Büyük Boy Süper Pizza kazanma şansı yakala!

HER YILA BİR PİZZA YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI

Katılımcılar 16 Kasım 2017 tarihinde başlayıp 18 Kasım 2017 saat 00.00’da sona erecek olan Pizza Pizza 22. Yıl Facebook Kampanyası kapsamında düzenlenen yarışmaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... adresi üzerinden katılabilirler.
  1. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... adresi üzerinden yapılan yarışma, Pizza Pizza Gıda San. ve Tic. A.Ş. (“Pizza Pizza”) tarafından düzenlenmektedir.
  2. Katılımcı, yarışmaya internet yolu ile katılmakla, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... internet adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
3. Facebook Yarışmasında Pizza Pizza, kendi insiyatifi ile ve/veya elinde olmayan herhangi bir nedenden ötürü, yarışma ödüllerini, eş değerli ya da daha düşük bedelli başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir.
4. Katılımcılar, 16 Kasım-18 Kasım 2017 tarihleri arasında, internet adresinde girilen postun altına yorum yaparak yarışmaya katılabilir.
5. Facebook’ta yayınladığımız yarışma post’unun altına pizzanın kendileri için ne ifade ettiğini #HerYılaBirPizza #TürkiyeninPizzacısı22Yaşında hashtag’leri ve 22 tane pizza emojisi ile yorum yapmaları istenecektir.
Post’a yorum yapan kişiler arasından seçilen 22 kişi Süper Boy pizza kazanacaktır. Kazananlar, Pizza Pizza Türkiye Facebook sayfasında söz konusu içeriğin altında açıklanacaktır. Kazanan kişiler kendilerine iletilen bir kod ile herhangi bir Pizza Pizza şubesinden hediye pizzasını alabilir veya şubede tüketebilir.
6. Kazandığı açıklanan kullanıcılar, ücretsiz pizza temin edebilecekleri kodları 16 Aralık 2017 tarihine kadar kullanabilirler. Daha sonraki tarihlerde kodlar geçersiz olacaktır.
7.  Katılımcılar, yarışmaya katıldıkları eserin tüm haklarını Pizza Pizza’ya devretmiş olur. Pizza Pizza içeriği ahlaka aykırı veya suç teşkil eden yorumlardan sorumlu tutulamaz. Hakaret içeren, üçüncü kişilerin haklarını ihlal eden, ahlaka aykırı veya suç teşkil eden yorumları silme hakkını Pizza Pizza saklı tutar ve yorum sahipleri hiçbir hak talep edemez.
8. Pizza Pizza, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Katılım Koşullarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir.
9. Pizza Pizza yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
10. Pizza Pizza, herhangi bir zamanda yarışma katılım koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışmaya ilişkin değişiklikler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... internet adresinde duyurulacaktır.
11. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
12. Katılımcıların yarışmaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, Pizza Pizza hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışma uygulamasının zarar görmesinden, Pizza Pizza hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Pizza Pizza katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
13. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkasının adına katılım yapılamaz.
14. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, Pizza Pizza sorumlu tutulamaz.
15. Yarışmaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve/veya veli vasi izni almış olmak gerekmektedir. 18 yaşın altında olan katılımcılar ile vali vasi izni iletemeyen katılımcılar ödül haklarını kaybeder. Pizza Pizza 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velileri ve vasilerinden izin almaksızın katılımından sorumlu tutulamaz.
16. 18 yaş altında olan kullanıcılar kendileri ile iletişime geçildikten 48 saat sonra veli vasi izinlerini göndermek zorundadırlar.
17. Ödül kazananların, söz konusu haklarını Pizza Pizza kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış kimlik, iletişim ve adres bilgileri vermeleri halinde Pizza Pizza sorumlu tutulamayacaktır.
18. Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Pizza Pizza tarafından yapılacaktır.
19. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Pizza Pizza’nın kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.
20. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılır.
21. Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İzmir Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
22. Kampanyaya katılan kullanıcı, Kampanya kapsamında paylaştıkları her türlü bilginin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kampanyaya katılan kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıya aittir. Pizza Pizza ve bağlı şirketleri sorumluluk kabul etmemekte olup, ilgili üçüncü kişilerin herhangi bir hak talebinde bulunması halinde Pizza Pizza’nın hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, bu konuda tek muhatabın kendisi olduğunu katılımcı kabul, beyan ve taahhüt eder.
23. Kampanya’ya Pizza Pizza çalışanları katılamazlar, katılmış olsalar dahi hediye ürüne hak kazanamazlar ve Pizza Pizza Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
24. Katılımcı, kampanyaya katılmak suretiyle Pizza Pizza’ya iletmiş olduğu kişisel verilerin Pizza Pizza ve/veya Pizza Pizza Grubu şirketleri tarafından bizzat veya tayin edeceği üçüncü kişiler nezdinde müşteri veri tabanı oluşturmak, pazarlama faaliyetlerini sürdürmek, müşterileri tanımak ve iletişimi artırmak, veri analizi ve araştırma yapabilmek, hizmet kalitesini artırmak için depolanarak saklanmasına, müşteri veya tüketici talepleri analizi gibi sebeplerle işlenm<esine, kişisel verilerin saklama ve işleme amaçlı olarak Pizza Pizza tarafından usul ve mevzuata uygun şekilde yurtdışına transfer edilmesine, ifa yardımcıları ile paylaşılmasına; katılımcı tarafından aksi belirtmediği sürece, bu kapsamda sayılan benzeri amaçlar doğrultusunda mevcut verilerin saklanması, paylaşılması ve işlenmesine onay vermektedir.
Tüketicinin kişisel veri olarak paylaşılmasına onay verdiği hususlar:
İsim-Soyad
İletişim bilgileri (telefon-e posta – IP adres- ikametgah adresi)
25. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında,
Pizza Pizza Gıda San. ve Tic. A.Ş, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Veri Sorumlusu sıfatıyla, vermiş olduğunuz onay dahilinde ve aşağıda açıklandığı çerçevede kişisel bilgilerinizi işleyebilecek ve mevzuatın izin verdiği ölçüde 3. Kişilere açıklayabilecektir.
Kişisel verilerin işlenme sebepleri
Kişisel verilerinizin işlenme sebepleri, şirketimizin kampanyalarına katılımınız sırasında veya başka sebeplerle şirket ile aranızda kurulan sözleşmelerin ifasını sağlamak, otoritelerce öngörülen bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak; tarafınızca talep edilen ürün / hizmetlerimizi sunabilmek, işlenmesine onay verdiğiniz bilgiler dâhilinde müşterileri tanımak ve iletişimi ve hizmet kalitesini artırmak, doğru ürün bulunurluğunu sağlamak, ticari ilişkiyi devam ettirmek ve onay vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti göndermektir.
Kişisel verilerinizin hangi amaçlarla kimlere aktarılabileceği
Kişisel verileriniz, mevzuat hükümlerinin izin verdiği kişi veya kuruluşlara; faaliyetlerimizi yürütmek üzere hizmet aldığımız, iş birliği yaptığımız, program ortağı kuruluşları ve diğer 3. Kişilere hizmet kalitesini artırmak, doğru ürün bulunurluğunu sağlamak ve ticari ilişkiyi devam ettirmek amacıyla aktarılabilir.
Kişisel verilerin toplanma yöntemleri
Genel Müdürlük, internet sitesi, firmaya veya iştiraklerine göndereceğiniz kısa mesajlar ve çağrı merkezi gibi kanallar aracılığıyla kişisel verileriniz sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanabilir.
KVKK’nın 11. maddesi gereği haklarınız;
firmamıza 44 44 500 numaralı telefonlardan bizi arayıp başvurarak, kişisel verilerinizin;
a) işlenip işlenmediğini öğrenme,
b) işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
ç) yurt içinde / yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme,
d) eksik / yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
e) KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini / yok edilmesini veya anonim hale getirilmesini isteme,
f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme,
g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarınızı kullanabilirsiniz.
26. 22 adet Bedelsiz pizza kampanyası sadece Pizza Pizza şubelerinden alınacak olan pizzalarda geçerlidir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Ynt: Pizza Pizza-22. yıla özel 22 büyük pizza (18.11.2017)
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2017, 16:50:34 »
Kazananlara cevap yazıyorlar...

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2017, 22:16:43 »
bende kazandım. teşekkürler paylaşım için  :)

bilgileri aldılar arayacaklarmış .

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2017, 08:08:18 »

Ne zaman arayacaklar acaba¿ 4 gün oldu  ???

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2017, 10:27:34 »

Ne zaman arayacaklar acaba¿ 4 gün oldu  ???
bunu bende merak ediyorum

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2017, 09:03:37 »
Aranan, kodu gelen, başka bir gelişme yaşayan v.s. oldu mu ¿
Kıl ettiler adamı yaw  >:(

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2017, 09:20:21 »
 Ben arandim ve epey oldu. Yalniz arayan numarayi bulamadim simdi

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 07 Aralık 2017, 09:23:07 »
Beni unuttular herhalde, DM den hatırlatayım...
Arayınca pizza kodu mu verdiler ? Hangi şubeden alacağınızı mı sordular ?
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2017, 09:24:36 Gönderen: davidof »

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 07 Aralık 2017, 09:45:03 »

444lü kendi sipariş numarasından arayın kazananlardanım deyin

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 07 Aralık 2017, 10:01:56 »
Beni unuttular herhalde, DM den hatırlatayım...
Arayınca pizza kodu mu verdiler ? Hangi şubeden alacağınızı mı sordular ?
Yok sipariş vermek için o numara aranacak. Yada gittiğiniz şubede yine merkez aranacak dedi . Kod yok .