Gönderen Konu: Vodafone Kurumsal iPhone 8 Çekiliş Kampanyası  (Okunma sayısı 1900 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Vodafone Kurumsal iPhone 8 Çekiliş Kampanyası
« : 15 Kasım 2017, 10:06:46 »
iPhone 8 Çekiliş Kampanyası Esasları

Bu kampanya Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.11.2017 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.4941 sayılı izni ile 10.11.2017 (00:01) - 10.12.2017 (23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Türkiye genelinde Vodafone Yanımda mobil uygulamasını Apple Store veya Google Play üzerinden indirip (ücretsiz) uygulamaya kayıt olup, kampanya tarihleri arasında Bana Ne Var alanından iPhone Çekiliş Kampanyasına giriş yapan Vodafone kurumsal mobil abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekilişte 10 kişi 3.799,27 TL değerinde Apple iPhone 8 64GB Cep Telefonu (Hat Kart Hariç) ikramiyesi kazanacaktır.
Çekiliş 20.12.2017 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 25.12.2017 tarihli Milliyet Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.
10 adet Asil ve 10 adet yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 09.01.2018 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 24.01.2018 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.
Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiye haklarını kaybetmiş sayılırlar. Kampanyaya sadece hat sahibi Vodafone Kurumsal Mobil Aboneleri katılabilir.
İkramiye için hak sahibi olan kişi hattın kullanıcısının kim olduğuna bakılmaksızın Kurumsal Mobil Hat üzerinde abonelik tesisi edilen kişi olarak kabul edilecektir.
Hattı kısıtlı veya aktif olmayan kurumsal mobil aboneler kampanyadan yararlanamayacaktır. Bu çekilişe Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
Kayıt bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
Katılımlarda ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi: hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattı ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Vodafone Kurumsal iPhone 8 Çekiliş Kampanyası
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2017, 20:45:35 »
 hat sahibi Vodafone Kurumsal Mobil Aboneleri katılabilir.

ben buna katıldım ama sanıyorum ben değil şirketimiz kazanacak. Haliyle o telefonu da patronlar bize yar etmez :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2017, 20:52:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ben buna katıldım ama sanıyorum ben değil şirketimiz kazanacak. Haliyle o telefonu da patronlar bize yar etmez :D

Eşim de katıldı, aynı şeyi söylüyor  :)
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2017, 21:04:22 »

Eşim de katıldı, aynı şeyi söylüyor  :)
Kahrolsun kapitalizm :D Kampanyalarda bile sömürülüyoruz :D :D Benim patronla müdürün bu kampanyadan haberi bile yoktur :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2017, 19:30:10 »
Hattı kullanan kişiye veriliyor ödül
Öyle okumuştum bir yerden
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2017, 19:51:51 »
şirket hattıyla girdim
direkt rest çektim benim kullandığım hatta çıkarsa satarım size makul fiyata diye  ;D
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2017, 20:19:49 »
şirket hattıyla girdim
direkt rest çektim benim kullandığım hatta çıkarsa satarım size makul fiyata diye  ;D

Aman rus ruleti bu :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche