Gönderen Konu: Rioba Türkiye: İZMİR ÇAY FESTİVALİ için 5kişiye 2kişilik davetiye-15Kasım 17:00  (Okunma sayısı 733 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
FORUMDA PAYLAŞILAN KONULARA BEĞENİ BIRAKMAK O KADAR ZOR OLMASA GEREK :)

BEĞENİLER, PAYLAŞIM YAPAN ESKİ-YENİ TÜM ÜYELERİ MOTİVE EDER, PAYLAŞIM İÇİN HARCANAN ZAMANA VE EMEĞE DE NEZAKETTİR. PAYLAŞILAN KONULARA BAKIYORUM ONLARCA GÖSTERİM VAR, YANİ ONLARCA KİŞİ AÇIP BAKMIŞ OKUMUŞ KONUYU, AMA BEĞENİ YOK!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

18-19-20 Kasım tarihlerinde yapılacak olan İzmir Çay Festivali için 5 takipçimize çift kişilik festival giriş davetiyesi hediye ediyoruz. 🎉🎉Yapmanız gereken çok basit 15 Kasım Çarşamba saat 17:00’ ye kadar sayfamızı takip edip bize “Direkt Mesaj” yoluyla doğru cevabı göndermek. Doğru cevabı gönderen 10, 20, 30, 40 ve 50. takipçilerimizden biri olun giriş davetiyesini size armağan edelim. O zaman hazırsak sorumuzu soruyoruz: Rioba özel çay serisinde kaç çeşit çay vardır? Bol şanslar 😊

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  beğenebilmek için pc açtım ;)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mobilde konular için beğen seçeneği yok, bilginize ve ilginize :D
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
hemen kontrol ediyoruz :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  beğenebilmek için pc açtım ;)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mobilde konular için beğen seçeneği yok, bilginize ve ilginize :D
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin