Gönderen Konu: Masaj çekilişi  (Okunma sayısı 781 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
Masaj çekilişi
« : 01 Kasım 2017, 08:08:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

🔥🔥 ÇEKİLİŞ ZAMANI 🔥🔥
Herkese merhaba beni takip eden 3 kişiye Body Shape Slim & Beauty Studio'dan 5 seanslık Body Roll cihazı hediye etmek istedim. Katılması çok kolay bir çekiliş düzenledik. 🌏:Beni ve @bodyshapeslimbeauty takip etmeniz gerekiyor.
🌏: Her yorumda bir arkadaşınızı etiketlemeniz. (istediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz, fakat bir yorumda birden fazla kişi etiketleyenleri aynı kişileri birden fazla etiketleme geçersiz sayılacaktır.)
🌏: Ek hak isteyenler beni etiketleyerek hikaye veya repost yaparak paylaşım yapabilirler. SON KATILIM: 04 Kasım 2017 Cumartesi ⏰ Saat: 23:59 🌏: Kazanan kişiler Ankara'daki merkezde haklarını kullanabilirler 👏 Herkese bol şans... Yurt dışında ve İstanbul'da fazlasıyla rağbet gören, vücudunuzu diğer spor aktivitelerine göre yormamasıyla birlikte, çok kısa bir zaman diliminde çok fazla kalori yakmanızı,3 ila 4 seans sonunda sıkılaşmanızı ve incelmenizi sağlayan IR (infrared) donanımlı fitness cihazlarımızın yer aldığı "Body Shape Slim & Beauty Studio'da "BODY ROLL" cihazımız ile tanışmanız için çekilişimize bekliyoruz..✌ #gezginnerede #ankara #bodyroll #calories #burnaby #kiloverme #bölgeselincelme #bölgeselzayıflama #çekiliş #fitness #bodyspace #bodyshape #slim #beauty #fit #salon #teknoloji #masaj #zayıflık #güzellik
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Masaj çekilişi
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2017, 08:17:34 »
Merkezin Ankara'da olduğunu belirtmek lazım 😊
1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!