Gönderen Konu: Wellcare- 3 kişiye güçlü üçlü seti (3.11.2017)  (Okunma sayısı 294 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4101
Bağışıklık sistemi ve boğazı koruyan yepyeni iki ürünümüzün ismi nedir? Doğru cevabı veren 3 takipçimiz, bizden güçlü üçlü seti kazanıyor!

WELLCARE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI

Wellcare/Benebaby sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleşen ödüllü yarışmaların katılım koşulları aşağıdaki gibidir. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.
Bu koşullar, katılım koşullarının özellikle belirtilmediği yarışmalarda geçerli sayılacaktır.
· Ödül kazanan katılımcılar, kazandıklarına dair bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasından gönderilecek olan direkt mesajlar ile bilgilendirilecektir.
· Wellcare Bağışıklık Sistemi yarışması 27.10.2017 Cuma günü saat 15.00’da başlayıp 03.11.2017 Cuma günü saat 15.00’de sona erecektir. Yarışma postunun altına sorunun doğru yanıtı veren son 3 kullanıcı güçlü üçlü seti kazanacaktır.
· Kazanan kullanıcılar, Instagram DM üzerinden bilgilendirilecektir.
· Ödüller, kazanan kullanıcılardan alınan adreslere gönderilecektir. Bunun için Instagram mesaj kutuları muhakkak kontrol edilmelidir. 3 gün içinde cevap vermeyen kullanıcılar ödül kazanma hakkını kaybeder.
· Yarışmalara sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
· Hediye alınan ürünün alımı sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme, problem ve/veya sorundan Wellcare/Benebaby sorumlu tutulamaz.
· Yarışmalara katılan üyelerin yarışma talimatına uygun davranmadıkları durumlarda katılımları geçerli sayılmayacaktır.
· 18 yaşından küçükler yarışmalara katılabilir ancak hediye ya da çekilişe katılma hakkı kazanamazlar.
· Aksi belirtilmediği müddetçe Wellcare/Benebaby yarışmaları için hizmet veren firmaların çalışanları kampanyaya katılamaz, katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
· İLKO İlaç San. ve Tic. A.Ş bünyesinde çalışan şahıslar, kampanyaya katılamaz, katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
· Wellcare/Benebaby, kullanıcıların sağladığı bilgileri, daha sonraki yarışma, tanıtım ve kampanyalarda kullanma hakkını, 3. şahıs ve kurumlarla paylaşmamak kaydıyla saklı tutar.
· Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
· Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt ve kimlik bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak iletmesi ve iletişim bilgilerini sağlamış olması gerekir. Hediye kazanmak için mutlaka doğru ve eksiksiz bilgilerin verilmesi gereklidir.
· Belirtilen tarih ve saatler kapsamında kampanya katılımı için gerekli olan bilgileri belirtmeyen ya da paylaşmayan katılımcıların ödülleri iptal edilir ve hiçbir hak iddia edemezler.
· Yanlış beyan edilen bilgiler ve adres eksikliği sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklardan Wellcare/Benebaby ve ilgili ajans sorumlu tutulamaz.
· Wellcare/Benebaby, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve ödül vermeme hakkını saklı tutar.
· Wellcare/Benebaby, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, trafik sıkışıklığı ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
· Wellcare/Benebaby, uygun görmediği takdirde ödül vermeme hakkına sahiptir.
· Wellcare/Benebaby, herhangi bir zamanda program koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"