Gönderen Konu: Buse Terim: 3 HAMİLE bayan ile kahvaltı ve Lierac ürünleri hediye  (Okunma sayısı 651 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

buseterimHamilelik dediğiniz heyecanlı olduğu kadar deneyimlerin çok önemli olduğu bir dönem😍🤰🏻Malum benim de deneyimler henüz çok taze 🙈 İlk hamileliğim sırasında çok faydasını gördüğüm, çatlaklarla mücadelede ciddi faydalar sağlayan Lierac Phytolastil yine hayatıma girdi🤗 Şimdi bu ürünü benimle birlikte denemek isteyen 3 anne adayını arıyorum... Anne adaylarıyla hem ürünü deneyeceğiz, hem de heyecan ve deneyimlerimizi paylaşacağız. Peki adayları nasıl mı seçeceğim? @lieracturkiye ve @hamileyimguzelim hesaplarını takibe alan, hamile olduğunu öğrendiği ilk anki hissini bu fotoğrafın altına yorum olarak paylaşanlar arasından, beni en çok etkileyen 3 anne adayı ile kahvaltı keyfi yapıp yeni bir hamilelik anısı yaşayacağız. Bekliyorum

perishan

• Ziyaretçi
Geçtiğimiz günlerde @lieracturkiye ile birlikte, 3 anne adayını davet edeceğimiz ve Phytolastil’i birlikte deneyimleyeceğimiz kahvaltıdan bahsetmiştim. Aslında gönlümde herkes kazandı.☺🏆❤ Fakat üç kişiyi seçmek zorunda olduğum için, şimdi kazananları açıklıyorum. @hamileyimguzelim diye anneler☺💁👉🏻 @melistokucyuklen @aybikegursoyy @didemdrsun1 | Detayları DM yoluyla göndereceğiz 😍