Gönderen Konu: Terracity AVM-5 kişiye çift kişilik kaşarlı köfte menü (Antalya-29.10.2017)  (Okunma sayısı 225 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4101
YARIŞMA 🎉🎉🎉🎉🎉TerraCity ve @sutbeyaz_muhallebicisi hesaplarını TAKİP et. 👉 Paylaşılan görseli BEĞEN 👍Görselde kaç adet Sütbeyaz Muhallebicisi logosu olduğunu BUL. ✅ @sutbeyaz_muhallebicisi hesabını ve 1️⃣ ARKADAŞINI ETİKETLEYEREK 💘 doğru cevabı yorum olarak yaz. ✍️ #TerraCity #sütbeyazmuhallebicisi ’nden Kaşarlı Köfte menü kazanacak şanslı 5️⃣ kişiden biri sen ol!


1.     Yarışma sadece Instagram  üzerinde gerçekleşmektedir.
2.     Yarışmada Instagram sorumluluk kabul etmez. Yarışmanın Instagram ile bir bağlantısı yoktur.
3.     Katılımcıların profillerinin erişime açık olması gerekmektedir. Sahte profil oluşturarak veya Instagram altyapısının eksik ve hatalarından fayda elde ederek yarışmaya katılan kişiler ödül almaya hak kazanamayacaktır.
4.     Yarışmaya katılmak için TerraCity Instagram hesabını ve @sutbeyaz_muhallebicisi hesabını takip etmeleri, Instagram hesabından  yayınlanacak soruyu doğru yanıtlamaları,  yarışma görselinin altına sorunun doğru cevabını 1 arkadaşının ismini ve @sutbeyaz_muhallebicisi hesaplarını (etiketlemeleri)  yorum olarak yazmaları gerekmektedir.
5.     Yarışma 26 Ekim 2017 günü 11.00’de başlar, 29 Ekim 21.00’da sona erer.
6.     Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp kazansalar bile velisi denetiminde alabilirler.
7.     Yarışmaya TerraCity’nin Instagram hesabında belirtmiş olduğu şartları eksiksiz yerine getiren yarışmacılar katılma hakkı kazanacaklardır.
8.    TerraCity Sütbeyaz Muhallebicisi’nden Kaşarlı Köfte kazanacak kişi sayısı 5 kişidir. ( 5 Çift)
9.    Kazanan kişiler, 29 Ekim 2017 tarihinde 22.00'da TerraCity Instagram  hesabından duyurulacaktır.
10.   Kişisel bilgilerle ilgili yanlış beyanlarda bulunanlar ödül alma hakkı kazanamazlar. Bu gibi durumlarda TerraCity’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
11.   Kazanan bilgileri, sadece kazananlara ulaşmak ve firma kampanyalarını duyurmak için kullanılacaktır.
Ödül Bilgisi:
12. Katılımcılar, TerraCity Instagram hesabını ve @sutbeyaz_muhallebicisi  hesabını TAKİP ETMELERİ. Yayınlanacak görseli BEĞENmeleri paylaşılan görseldeki soruyu doğru cevaplamaları görselin altına doğru cevabı yorum olarak yazmaları bir kişiyi ve @sutbeyaz_muhallebicisi   ( etiketlemeleri) gerekmektedir. Jüri seçimi ile yapılacak çekilişle Şanslı 5 çift TerraCity Sütbeyaz Muhallebicisi’nden kaşarlı köfte kazanacaktır.
14.  TerraCity yarışma ödüllerini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
15.  Ödül kazanma hakkı satılamaz, ertelenemez.
16.  Kazanılan hak nakit paraya veya mala çevrilemez.
17.  Yarışma esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
18. Kazanan talihlinin açıklanmasından itibaren İletişim bilgilerini  30 Ekim  22.00'a kadar TerraCity Instagram hesabı mesaj bölümüne iletmesi gerekmektedir.
19. Kazanan kişiler yarışmaya katılanlar arasından özel jüri tarafından çekilişle belirlenecektir.
20.Yarışmaya katılan herkes yarışma kurallarını peşinen kabul etmiş sayılır.
21. İstenilen saate kadar iletişime geçmeyen ve ödülünü almayan ve belirtilen tarihe kadar kullanmayan kişi ya da kişiler hiç bir hak beyan edemeyecektir. Hakkını kaybedecektir.
22. Yarışmanın Milli Piyango ile hiç bir bağlantısı yoktur. Yarışma Milli Piyango kapsamı dışındadır.
23. Kazanan talihlilerin ödüllerini 3 Kasım tarihine kadar kullanmaları gerekmektedir.
24. Yarışma  TerraCity ve @sutbeyazmuhallebicisi  işbirliği ile yapılmaktadır. 
25. Önemli Not : Kazanan kişiler ödüllerini 3 Kasım tarihine kadar kullanmaları gerekmektedir. Aksi halde haklarını kaybetmiş olacaklardır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"