Gönderen Konu: Garanti Bankası: Garanti Cep ile işlem yapanlara 1.000 adet Ugi kumbara  (Okunma sayısı 2660 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
FORUM PAYLAŞIM YERİDİR, FORUMA GİRİP YARIŞMA GÖRMEK İÇİN HARCADIĞINIZ VAKTİ, LÜTFEN FORUMDA YARIŞMA PAYLAŞMAK İÇİN DE GEÇİRMEYİ UNUTMAYIN!!!

Ugi kumbarası kazanmak ister misiniz?
Garanti Cep’ten para transferi veya ödeme işlemi yapın, 1000 Ugi kumbarasından birini kazanma şansı yakalayın.

Garanti Cep’ten para transferi veya ödeme işlemi yapan 1000 müşterimize Ugi Kumbarası hediye!

17 Kasım 2017 tarihine kadar Garanti Cep uygulamasından para transferi veya ödeme işlemlerinden birini yapan müşterilerimiz çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.

Garanti Cep'e Giriş

Kampanya Detayları
        17 Kasım 2017 tarihine kadar Garanti Cep’ten para transferi veya ödeme işlemlerinden birini yapan bireysel kitle müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.
        Çekilişe katılmaya hak kazanan müşterilerimize bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
        1 kişi sadece tek bir çekiliş hakkı kazanabilir.
        T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibari ile teknik inceleme sonucunda T.Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
        Kampanya tarihleri arasında Türkiye Geneli'nde kullanıcı sayısını artırmak amacıyla Garanti Bankası A.Ş.’ye ait Garanti Cep mobil uygulamasına giriş yaparak ödeme veya para transferi yapan bireysel kitle müşterilerine çekiliş hakkı verilecektir.
        Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
        Şirket içi çekiliş Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ecza Sok. Pol Center No:4 K:1 Levent İstanbul (Estaboom Toplantı Salonu) adresinde 18.11.2017 tarihinde yapılacak ve 1000 kişiye Ugi Kumbara ikramiyesi verilecektir.
        Kazanan yarışmacılar 19.11.2017 tarihinde garanti.com.tr’de yayınlanacaktır.
        Katılımda yer alan bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.
        T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibari ile teknik inceleme sonucunda T.Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
        ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
        Bu kampanya MPİ’nin 20/09/2017 tarih ve 40453693-255.05.02/564-651 sayılı izni kapsam dışı bırakılmıştır.

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Evet forumdan görüp Hatta gönderiyi Beğenenler olmuş ben de fark ettim Bunlar sık tekrarlanırsa ben de konu açmaktan paylaşım yapmaktan Vazgeçeceğim
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

ozcartman

• Ziyaretçi
Evet forumdan görüp Hatta gönderiyi Beğenenler olmuş ben de fark ettim Bunlar sık tekrarlanırsa ben de konu açmaktan paylaşım yapmaktan Vazgeçeceğim

sömürü zihniyetine ben ne desem anlatamadım umarım siz anlatabilirsiniz.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı

sömürü zihniyetine ben ne desem anlatamadım umarım siz anlatabilirsiniz.
dostum daha forum un ne olduğunu bilmeyen
tipler var 7-8 yıldır bakıyorum konu açmayı öğrenemeyen
tipler hava atmayı öğrendiler bunlar son 1-2 yılda bir iki
hediye kazanınca bir şey bildiklerini sanıyor bunlar niye
konu açmıyor? zira fesatlar hep kendine hesabı bu tipler,
yine söylüyorum sadece kampanya sonuçlarında görürsün
şu çıktı bu çıktı diye yazarlar,
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2017, 12:53:00 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı nuray.uzunc

• Usta Kampanyacı

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...

kazananlara tebrikler, benim olmamış.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı GULFEM57

• Usta Kampanyacı
çıkmasını çok isterdim ama şans bana gülmemiş oğlum çok istemişti

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Şansı yaver gitmeyenlerden biri de benim.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Yokum :(
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!