Gönderen Konu: Migros - Elidor Çekiliş Sonuçlar  (Okunma sayısı 11085 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
  • Çıkmaz demeyin sonucta çıkıyor. (12081986-milliyet
Ynt: Migros - Elidor Çekiliş Sonuçlar
« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2017, 10:11:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
adanalılar nerede?

Çevrimdışı gürünlü

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2017, 11:30:00 »
bende adanalıyım ama boş çıktı.migros spotçulara vermiyor onun için bunda adanalılar yoktur diye düşünüyorum

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 25 Ekim 2017, 11:33:10 »
Migros çekilişlerinde eskiden, bilgileri eksik olan kişilere hak tanınmıyordu.Şu anda İsim-Soyisim yeterli nedense ? neden değiştirdiler anlamadım.Bu durumu nasıl değiştirebiliriz.Yani bilgileri tam olan kişiler çekilişe dahil omalı bence.
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 25 Ekim 2017, 12:03:27 »
Bu konuda mpi ye farklı çekilişlerde şikayet gitti bildiğim kadarı ile.Mesela şu tekrar edilen sütaş çekilişi olması lazım orada da adresi sistemmi ne kaydetmemiş sonrasında adres eksik vs diye katmamışlardı.İtirazlardan sonra oda yenilenmişti tam liste ile.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 25 Ekim 2017, 12:12:48 »
migros toptana her zaman mecbur normal ev alışverişiyle
migros bunca mağazanın kirasını,vergisini, personel
giderini karşılayamaz kaybolur gider bu kampanyada
elidor a 10.90 verip risk almak istemediği için spotçu kesimi
çekilişe katılmamış olabilir,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #15 : 25 Ekim 2017, 12:15:13 »
Spotçu katılmadı çünkü spotçu aynı elidorun liraya satılacağını biliyordu.Hatta mağazalarla arası iyi olanlar depodan tereklere bile çıkarttırmamaya çalışmıştır.

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 25 Ekim 2017, 12:19:56 »
Bu konuda mpi ye farklı çekilişlerde şikayet gitti bildiğim kadarı ile.Mesela şu tekrar edilen sütaş çekilişi olması lazım orada da adresi sistemmi ne kaydetmemiş sonrasında adres eksik vs diye katmamışlardı.İtirazlardan sonra oda yenilenmişti tam liste ile.

Hadi Sütaş sistemsel sorun diyelim.Bu bağlamda en son yapılan, elidor çekilişinden evet elimiz boş döndük.Ancak bundan sonraki Migros  çekilişleri için neler yapabiliriz ? Katılım koşullarını çekilişi yapan firmalar belirliyor.Ajanslarda yardım ediyor diye biliyorum. Migros'a yazmak gerekli.Ben kendi adıma yazıyorum. Sizlerden de aynı hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum.Çoğunluk yazarsa daha etkili olur kanaatindeyim.Bunlarda ilgili ajanslarla görüştüm, tabi ki umurlarında değil.Konunun çıkış noktası, firmalar ve belirlediği koşullar.İlginç olan ise birden katılım koşullarında "tam bilgi" şartının kaldırılıp yerine İsim-Soyisim yeterli denmesi bana U dönüşü gibi geliyor.Neden ve hangi sebeple böyle bir şart değişikliğine ihtiyaç duyulsun ki ? Her firma topu birbirine atıyor.En son radde/engel yada duvar diyelim MPİ.Elidor çekilişine geri dönmek istiyorum.15.212 kişi katılmış.Forumdan bir kişi bile yok ? Matematiksel olarak çok mantıksız.Bir an önce bu konuyla ilgili bir şeyler yapılmalı.Şu anki kısır döngü şu ;
Asillere çıktı = adresi yok+haberi yok+gazete ilanı yeterli
Yedeğe geçti =adresi yok+haberi yok+gazete ilanı yeterli+başvuran yok
Sonuç = Vakıflara bağış !

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 25 Ekim 2017, 12:24:28 »
Spotçu katılmadı çünkü spotçu aynı elidorun liraya satılacağını biliyordu.Hatta mağazalarla arası iyi olanlar depodan tereklere bile çıkarttırmamaya çalışmıştır.
dostum İzmir de mal çok az satıldı aslında bu
migros un güçsüzlüğünden millet birazda kandırıldı az
stokla yapıldı kampanya...oysa metro da öyle bir elidor
stoğu varki anlatılmaz metro tavanı yüksektir sebebi
tavanı depo olarak kullanırlar rafta 500-1000 tane ürün
oluyor yukarısını sen düşün,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #18 : 25 Ekim 2017, 14:27:00 »

Hadi Sütaş sistemsel sorun diyelim.Bu bağlamda en son yapılan, elidor çekilişinden evet elimiz boş döndük.Ancak bundan sonraki Migros  çekilişleri için neler yapabiliriz ? Katılım koşullarını çekilişi yapan firmalar belirliyor.Ajanslarda yardım ediyor diye biliyorum. Migros'a yazmak gerekli.Ben kendi adıma yazıyorum. Sizlerden de aynı hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum.Çoğunluk yazarsa daha etkili olur kanaatindeyim.Bunlarda ilgili ajanslarla görüştüm, tabi ki umurlarında değil.Konunun çıkış noktası, firmalar ve belirlediği koşullar.İlginç olan ise birden katılım koşullarında "tam bilgi" şartının kaldırılıp yerine İsim-Soyisim yeterli denmesi bana U dönüşü gibi geliyor.Neden ve hangi sebeple böyle bir şart değişikliğine ihtiyaç duyulsun ki ? Her firma topu birbirine atıyor.En son radde/engel yada duvar diyelim MPİ.Elidor çekilişine geri dönmek istiyorum.15.212 kişi katılmış.Forumdan bir kişi bile yok ? Matematiksel olarak çok mantıksız.Bir an önce bu konuyla ilgili bir şeyler yapılmalı.Şu anki kısır döngü şu ;
Asillere çıktı = adresi yok+haberi yok+gazete ilanı yeterli
Yedeğe geçti =adresi yok+haberi yok+gazete ilanı yeterli+başvuran yok
Sonuç = Vakıflara bağış !
Es geçtiğimiz bir diğer konu ise acaba çekiliş haklarımız doğru mu?

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 25 Ekim 2017, 14:33:43 »
Yukarıda bahsettiğim sorun yanında çekiliş haklarımızın sorgulanması çok basit kalır.Şayet çekilişi U2 düzenliyorsa, çekiliş listeleri ellerinde yoktur yada cevap verilmez.Çünkü karşısındaki insan yada insanlar her şekilde çekilişe katılmaya mahkumdur onlara göre.Çekiliş haklarını öğrenmek, lüks kalır.Cevap verilmez gereksiz görülür.Alışveriş yapıldıysa katılmış sayılırsınız bunu böyle bilmelisiniz !