Gönderen Konu: Migros Cafe Crown (19.11.2017)  (Okunma sayısı 3017 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Migros Cafe Crown (19.11.2017)
« Yanıtla #10 : 21 Ekim 2017, 15:47:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben 5tl lik aldım katılım oldumu acaba katılımı uygulamadan frlan biyerden gorebiliyormuyuz yoksa rasgele mi diyoz

Migros kampanyalarında kimse çekilişe katılıp katılamadığını öğrenemiyor ne yazıkki :( Migrosu arasanız biz göremiyoruz ama şartları yerine getirdiyseniz katılmışsınızdır diyor. Ajansı arıyorsun migrostan listeler henüz gelmedi deyip bilgi vermiyorlar. Sizin deyiminizle rastgele deyip katılıyoruz :/
1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 21 Ekim 2017, 16:38:57 »
Dikkat! Görseli net okuyamıyorum fakat, sanal markette belirttiğine göre şu ürünlerde geçerli sadece:
Cafe Crown 2'si 1 arada fındık tekli ürün, Cafe Crown 2'si 1 arada sade tekli ürün, Cafe Crown 2'si 1 arada sade çoklu paket, Cafe Crown 3'ü 1 arada Action tekli ürün, Cafe Crown 3'ü 1 arada fındık tekli ürün, Cafe Crown 3'ü 1 arada fındık çoklu paket, Cafe Crown 3'ü 1 arada sade tekli ürün, Cafe Crown 3'ü 1 arada sade çoklu paket, Cafe Crown Beyaz Çikolatalı Mocha tekli paket, Cafe Crown Chai Latte tekli paket, Cafe Crown Fındıklı Latte tekli paket, Cafe Crown Sade Latte tekli paket, Cafe Crown Sade Latte çoklu paket, Cafe Crown Karamelli Latte tekli paket, Ülker Türk Kahvesi 100 gr markalı ürünlerinde...
Yani çikolata hediyeli olanlar geçerli değil.
keşke sonunu direkt okusaydım yarıya gelince baktım :D

detective

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 21 Ekim 2017, 16:54:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  :) :) :)

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 21 Ekim 2017, 20:22:30 »
Ben 5tl lik aldım katılım oldumu acaba katılımı uygulamadan frlan biyerden gorebiliyormuyuz yoksa rasgele mi diyoz

Migros kampanyalarında kimse çekilişe katılıp katılamadığını öğrenemiyor ne yazıkki :( Migrosu arasanız biz göremiyoruz ama şartları yerine getirdiyseniz katılmışsınızdır diyor. Ajansı arıyorsun migrostan listeler henüz gelmedi deyip bilgi vermiyorlar. Sizin deyiminizle rastgele deyip katılıyoruz :/

Migros bilmiyor
Ajans bilmiyor
Biz bilmiyoruz
Kim biliyo peki heralde noter bakıyor o işlere onu bulup sormak lazım

Çevrimdışı Mehmet58

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 21 Ekim 2017, 22:22:32 »
Tek tek katılmışınız mı demeleri gerekiyor. Sistemden bulup söylemeleri zaten zahmetli olur katılmışsan katılmışınızdır:))

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 22 Ekim 2017, 00:35:37 »
Tek tek katılmışınız mı demeleri gerekiyor. Sistemden bulup söylemeleri zaten zahmetli olur katılmışsan katılmışınızdır:))
Evet gerekiyor her yerde katildin ibaresi cikiyor. Uygulamaya bi ozellik eklemeleri cokta zor değil bence olmalı da

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #16 : 22 Ekim 2017, 00:52:52 »
fişlerin altında çıkması sağlanabilir aslında katıldınız şeklinde. ya da daha güzeli fişlerin altında katılım için kod çıkmalı, o kodu gönderenler katılmalı. otomatik katılım yerine böyle olmalı yani.

Çevrimdışı Mehmet58

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 22 Ekim 2017, 12:42:38 »
fişlerin altında çıkması sağlanabilir aslında katıldınız şeklinde. ya da daha güzeli fişlerin altında katılım için kod çıkmalı, o kodu gönderenler katılmalı. otomatik katılım yerine böyle olmalı yani.

kod çıkması mantıklı olur böyle bilende katılıyor bilmeyende böyle devam ettikçe bende katılmıyorum :)

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #18 : 22 Ekim 2017, 14:49:49 »
migrosa söylemek yazmak lazım işte. böyle olursa hiç olmazsa bir emek harcayanlar kazanmış olur.