Gönderen Konu: redbull yeni dönem  (Okunma sayısı 2113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

detective

• Ziyaretçi
redbull yeni dönem
« : 12 Ekim 2017, 11:17:30 »
2.   PROMOSYON DÖNEMİ
2.1   İşbu Promosyon 18 Eylül 2017 tarihinde başlayacak olup, 3 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir ("Promosyon Dönemi").
2.2   Red Bull'a yukarıda belirtilen Promosyon Dönemi haricinde ulaşan katılımlar dikkate alınmayacak olup, bu katılımlar işbu Hükümler & Koşullar uyarınca Katılımcı'ya hiçbir hak sağlamayacaktır.
3. KATILIM KURALLARI
3.1   Promosyon'a katılmak için öncelikli olarak Katılımcı'nın herhangi bir internet sitesinde Promosyon'a ilişkin dijital bannera tıklayarak yönlendireceği ya da doğrudan mywings.redbull.com/yenidonem adresine girerek erişeceği platformda kendi çizgi film karakterini yaratması gerekmektedir.
3.2   Katılım, ad, soyad, doğum tarihi , adres ve telefon numarası bilgilerini içerir iletişim formunun ("İletişim Formu") doldurulmasını, en az 18 yaşında olduğunuzun veya Türk Medeni Kanunu uyarınca fiil ehliyetinizin bulunduğunun teyit edilmesini ve Hükümler & Koşullar'ı kabul etmenizi gerektirmektedir.
3.3   İşbu Hükümler & Koşullar içinde detayları açıklandığı şekilde, her gün İletişim Formu'nu dolduran ilk 17 (on yedi) katılımcıya olmak üzere, Promosyon'un devam ettiği 7 hafta boyunca toplamda ödül talep eden 833 (sekiz yüz otuz üç) Katılımcıya bir adet Red Bull Enerji İçeceği ("Ödül") verilecektir.
3.4   Katılımcıların mywings.redbull.com/yenidonem adresinde yer alan İnternet Sitesi üzerinden dolduracakları İletişim Formunda beyan ettikleri isim bilgileri, kimlik bilgileri ile aynı olmak zorundadır. İletişim formunun doldurulması sırasında, Katılımcı tarafından yanlış veya eksik beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Red Bull sorumlu tutulamaz.

Çevrimdışı nesenes

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Persian Point Cats
Ynt: redbull yeni dönem
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2017, 17:41:26 »
Paylaşan arkadasa tesekkurler ptt mesaj attı eşime ve bana gönderiliyor kutu ıçerigi 350 gr yaziyor.
Only in madness do you find beautiful death?

Çevrimdışı kabran

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2017, 17:50:46 »
Bana da sms geldi. Teşekkürler.

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2017, 23:40:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ne zaman katıldınız acaba pazar gecesi 00:00'da mı yani pazartesinin ilk dakikalarında mı?

Çevrimdışı nesenes

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Persian Point Cats
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2017, 02:07:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ne zaman katıldınız acaba pazar gecesi 00:00'da mı yani pazartesinin ilk dakikalarında mı?

Ben pazar günü öğlen vakti katılmıştım

Çevrimdışı kabran

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2017, 04:35:03 »

Ben buradaki paylasimi gördükten sonra ayni gun içerisinde katılmıştım

Çevrimdışı müneccir

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 18 Ekim 2017, 19:48:47 »
arkadaşlar nasıl katılıyoruz  ::)

Çevrimdışı tugo45

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2017, 19:54:18 »

buydan karakter oluşturun, alt tarafta redbull ister misiniz dicek ordan formu doldurun :)

Çevrimdışı nesenes

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Persian Point Cats
« Yanıtla #8 : 19 Ekim 2017, 13:09:44 »

Fotografi koydum gormek isteyenler için, bugün elime ulaştı. Siyah aşığı biri olarak kutu tasarımı çok hoşuma gitti. Bir an içinden redbull yerine başka birşey çıkacak hissine kapıldım :)

Çevrimdışı ozgur89

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2017, 16:23:33 »
bakalım şimdi bende katıldum