Gönderen Konu: Colin's Jeans Fest kazananlar  (Okunma sayısı 2004 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozcan_h

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Colin's Jeans Fest kazananlar
« Yanıtla #10 : 13 Kasım 2017, 15:03:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
U2'ye 50 tane mail attım yedeklerin durumunu sormak için. Lütfedip de cevap yazmadılar. Geçen hafta cebime mesaj geldi.

"COLIN'S KAMPANYASINDAN KAZANMIS OLDUGUNUZ IKRANIYENIZ ICIN Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin YE 13.11.2017 TARIHI MESAI BITIMINE KADAR BASVURUDA BULUNUNUZ. IYI GUNLER. B002"

Bunun üzerine tekrar birkaç kez mail attım. Israrla cevap vermiyorlar. Az önce yine mail attım, infoya mailler gitmiyor, hata maili geliyor. Sanırım infoyu da kapattılar. Dumanla mı haberleşeceğiz bunlarla ne yapacağız???

Colin'si arayın U2'nin cevap vermediklerini söyleyin hemen arıyorlar. Benim de Watsons fa çekilişinden Teknosa çekim gelmediği için Fa'yı aradım telefonu açmıyorlar maile de cevap vermiyorlar dedim sonra U2 telefon ve mail ile hemen dönüş yaptı. İlk mailimde tam adresim olmasına rağmen kartımda adres yok diye gönderilmemiş(ki kartımda da adresim vardı). Üzerine düşmezseniz göndermiyor gibi bu firma.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 13 Kasım 2017, 15:14:17 »
U2'ye 50 tane mail attım yedeklerin durumunu sormak için. Lütfedip de cevap yazmadılar. Geçen hafta cebime mesaj geldi.

"COLIN'S KAMPANYASINDAN KAZANMIS OLDUGUNUZ IKRANIYENIZ ICIN Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin YE 13.11.2017 TARIHI MESAI BITIMINE KADAR BASVURUDA BULUNUNUZ. IYI GUNLER. B002"

Bunun üzerine tekrar birkaç kez mail attım. Israrla cevap vermiyorlar. Az önce yine mail attım, infoya mailler gitmiyor, hata maili geliyor. Sanırım infoyu da kapattılar. Dumanla mı haberleşeceğiz bunlarla ne yapacağız???

Colin'si arayın U2'nin cevap vermediklerini söyleyin hemen arıyorlar. Benim de Watsons fa çekilişinden Teknosa çekim gelmediği için Fa'yı aradım telefonu açmıyorlar maile de cevap vermiyorlar dedim sonra U2 telefon ve mail ile hemen dönüş yaptı. İlk mailimde tam adresim olmasına rağmen kartımda adres yok diye gönderilmemiş(ki kartımda da adresim vardı). Üzerine düşmezseniz göndermiyor gibi bu firma.
Dediğiniz gibi şimdi colin'si aradım. ama sözleşmişler gibi onlar da bekleyin diyor. Ne kadar bekleyecem diyorum. 2 hafta bekleyin diyor. diyorum ki zaten yedeklerin başvuru süresi 2 hafta doldu diyorum. siz mail attınız şimdi bekleyin diyor. ilginç bir ilerleme yöntemi.

bu arada u2nin yetkilisi şimdi umut diye bir firma kurmuş. anlam veremiyorum artık bunlara

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #12 : 13 Kasım 2017, 15:31:02 »
Baktılar Adımız iyi gitmiyor isim değişikliğe gitmişler  Gine eski hamam Eski tas olur

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Kasım 2017, 09:18:25 »
Sonunda dönüş yaptılar. İbraname örneğini yolladılar  ;)

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #14 : 15 Kasım 2017, 09:20:45 »
Sonunda dönüş yaptılar. İbraname örneğini yolladılar  ;)

şükür kavuşturana.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche