Gönderen Konu: Akbank Mobil iPhone 8 Çekilişi  (Okunma sayısı 1895 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
Akbank Mobil iPhone 8 Çekilişi
« : 09 Ekim 2017, 22:18:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Akbank Direkt’e Giriş Yapın, iPhone 8 ve Apple Watch 3 Kazanın!
9 Ekim -19 Kasım tarihleri arasında Akbank Direkt Mobil’e girin, her gün bir çekiliş hakkıyla 10 adet iPhone 8 ve Apple Watch 3 ‘ten birini kazanma şansı yakalayın.
Akbank Direkt Mobil’e her gün girin, şansınızı arttırın!
Kampanyaya nasıl katılabilirim?
9 Ekim – 19 Kasım tarihleri arasında Akbank Direkt Mobil’e müşteri numaranız, TC kimlik numaranız veya kredi kartı numaranız ve Akbank Direkt şifrenizle ile girmeniz yeterli.
Akbank Direkt Mobil uygulamasını kolayca indirmek için aşağıdaki Uygulamayı İndir butonuna tıklayabilirsiniz.
Akbank Direkt şifremi hatırlamıyorum, ne yapmalıyım?
Akbank Direkt şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse 'Şifre Al' butonuna tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.
Kurumsal müşterimiz iseniz en yakın şubemize giderek Akbank Direkt Şifrenizi alabilirsiniz.
Kaç çekiliş hakkı kazandığımı nasıl öğrenebilirim?
Kaç çekiliş hakkı kazandığınızı Akbank Direkt’e giriş yaparak “Kampanyalar” menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Kampanya Koşulları
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 03.10.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3620 sayılı izni ile Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 09.10.2017 (saat 00:01) – 19.11.2017 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Mobil bankacılığının kullanılmasının Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Mobil bankacılığının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla Banka Hizmet tanıtımlarını da sağlayan, Akbank Direkt Mobil uygulamasını ücretsiz indirip Bireysel veya Kurumsal butonuna tıklayıp, bir sonraki ekranda Müşteri Numarası veya TC Kimlik Numarası veya Kredi Kartı numarası ve Akbank Direkt şifresi ile Akbank Direkt’e giriş yapan Bireysel veya Kurumsal müşterilere, giriş yaptıkları her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya günlük katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup, kampanya döneminde toplam 42 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)
Çekiliş 29.11.2017 Saat:11:00'de Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu. Gökkuşağı Sk. No.15/1 , 4.Levent Beşiktaş-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonucunda, 10 adet 5.848,00 TL değerinde , Iphone 8 64 GB Telefon (Hat ve Kart Hariçtir) + Apple Watch Series 3 verilecektir.
Kampanya bireysel ve kurumsal Akbank müşterilerine yöneliktir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Kampanyaya günlük katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup, kampanya döneminde toplam 42 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonuçları 05.12.2017 tarihinde Akşam gazetesinde ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin , www.***.com internet adreslerinde ilan edilecektir.
Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2017, 20:36:08 Gönderen: entryka »

Çevrimdışı conibravo

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Akbank Mobil iPhone 8 Çekilişi
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2017, 22:42:10 »
Akbank Direkt Mobil uygulaması zaten yüklüydü silip tekrardan yüklemem gerekiyor mu? Yoksa her gün giriş yapmam yeterli mi?

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2017, 10:49:01 »
Akbank'ın sitesinde böyle bir kampanya yok yada resmi bir duyuruda yok benmi bulamadım..

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2017, 12:05:09 »
ben de göremedim. fake olabilir

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2017, 12:22:06 »
Bende başka kampanya sitelerinde gördüm. Haberimiz olsun diye konu açtım.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2017, 14:21:06 »
Bu aralarda bu moda oldu. Sahte çekilişler :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2017, 15:44:53 »
Bu kampanyanın linki var mı? Akbank sitesinde göremedim

Çevrimdışı duman42

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2017, 19:39:38 »

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Ekim 2017, 19:57:05 »
Trilyon katılım olur. Eskiden direktte çekiliş hakkını gösteriyordu, şimdi baktım yok

Çevrimdışı conibravo

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 10 Ekim 2017, 21:10:52 »
Trilyon katılım olur. Eskiden direktte çekiliş hakkını gösteriyordu, şimdi baktım yok

:D hocam iki tık yapıp katılacağız varsın trilyon katılım olsun rastgele.