Gönderen Konu: Koçtaş - 3M - Command Bant  (Okunma sayısı 5841 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
Koçtaş - 3M - Command Bant
« : 06 Ekim 2017, 12:07:27 »
Koçtaş mağazalarından 25 TL katları tutarında Command ürünleri alımına.
06.10.2017  -   25.11.2017’de sonra eriyor.

Çekiliş 12.12.2017’de.

5 adet iPhone 7, 100 adet 3M hediye paketi.
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Koçtaş - 3M - Command Bant
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2017, 12:14:04 »
Parolu kart ve koçtaş kart bilmecesi yaşamıştık geçen sefer.Koçtaş bizde koçtaş kart yok dedi çıktıydı.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

detective

• Ziyaretçi
koçtaş & command çekilişi
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2017, 18:26:20 »
6 Ekim-25 Kasım tarihleri arasında Koçtaş Kart ile 25 TL'lik Command alışverişlerinizde hediye kazanma şansını yakalayabilirsiniz!

• Bu kampanya 3M San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 21.09.2017 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.3226 sayılı izni ile 06.10.2017 (10:00) - 25.11.2017 (22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
• Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Koçtaş mağazalarından tek seferde 25 TL ve katları tutarında (her 25 TL’ye bir çekiliş hakkı) 3M San. ve Tic. A.Ş.’nin Command markalı ürünlerden satın alan Koçtaş kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir.
• Kampanyaya sadece Koçtaş kart sahipleri katılabileceklerdir. Çekilişte 5 kişi 3.100,00 TL değerinde Apple iPhone 7 32GB Cep telefonu (Hat+Kart Hariç), 100 kişi 79,28 TL değerinde 3M hediye paketi (1 adet Scotchbrite™ Extreme bulaşık süngeri tırnak koruyuculu 2'li, 1 adet Scotchbrite™ Ultra Konfor Klasik 2'li, 1 adet Scotchbrite™ Ekstra Güçlü + Çok Amaçlı (Std) Paspas avantajlı paket, 1 adet Post-it® Not, Sarı 100 yaprak 76 x 76mm, 1 adet Nexcare™ Ayak Vuruntuları için jel yara bandı lavantalı karma paket ve 1 adet Filtrete™ Eloktrostatik klima filtresi 2’li ürünlerinden oluşan set) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilir.
• Çekiliş 12.12.2017 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 15.12.2017 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden 3M San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 30.12.2017 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 14.01.2018 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
• Bu çekilişe 3M San. ve Tic. A.Ş., Koçtaş Yapı Marketleri Tic. A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
• Kart üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Bu kampanya İnternet mağazamızdan ve telefonla siparişle yapılan alışverişlerde geçerli değildir

Çevrimdışı ormes

• Usta Kampanyacı
  • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
Ynt: koçtaş & command çekilişi
« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2017, 19:02:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2017, 19:17:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Parolu kart ve koçtaş kart bilmecesi yaşamıştık geçen sefer.Koçtaş bizde koçtaş kart yok dedi çıktıydı.
Dostum ben de görünce iki mağazaya uğradım, kart kalmadı dediler. Çağrı merkezini aradım, onlar da Fransız. Sonuç olarak bu adamlar kampanya yapmasınlar dedim. Şimdi büyük çekilişleri geldi yada gelecek. SMS falan gördüm sanırım, yada tanıtım maili. Büyük tutarda Koçtaş hediye çekleri vereceklermiş. Katılım tutarı da 75 TL falan sanırım, Türkiye'nin en büyük Koçtaş ı kartal sahilde ama onlarda bile Koçtaş kart yok. Düşünün işte, kendi mağazalarından haberleri olmadan çekiliş yapıyorlar.
Neticede Koç Holding, para paçalardan akıyor adamlarda. Umurlarında mı olur varmış yokmuş :D Varsa yoksa Koçtaş Ailem
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 26 Kasım 2017, 15:24:39 »
ben telefon numarası ile bir kez satın alıp katıldım.sonrasında ajansı arayacağım bakalım listelerde varmıyım sizlere de haber ederim

Çevrimdışı ormes

• Usta Kampanyacı
  • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2017, 07:12:04 »
Bende telefon numaramla tek katılım yaptım bende merak ediyorum.
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2017, 18:53:12 »
Ben pas geçtim net bilgi gelmeyince. Sokağa atacak 25 liram yok.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2017, 10:31:44 »
Problem yok arkadaşlar telefon numarası ile katıldım liste teyidi için aramıştım paket kazanmışsınız dediler.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 10:32:57 Gönderen: ayar85 »

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2017, 10:59:10 »
katılım sayısı kaç acaba