Gönderen Konu: İZMİRPARK AVM:5kişiye DeFacto çeki-SADECE AVMDE GEÇERLİ-KİMLİKLE TESLİM  (Okunma sayısı 233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9668
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yarışmamız başlıyor!

Yarışma gif'inde hareketli olarak verilen markalardan DeFacto'yu yakalayan ve ekran görüntüsünü yorum olarak atan 5 takipçimiz, İzmir Park DeFacto'dan 25 TL'lik hediye çekinin sahibi oluyor.

1. İzmir Park Facebook post yarışması, yarışma günü postta belirtilen zamanda  "Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin" sayfası üzerinden gerçekleşecektir.
2. İzmir Park sayfasından duyurulan yarışma post’undaki gifte yer alan markalardan DeFacto’yu yakalayıp çektiği ekran görüntüsünü yorumlar kısmında paylaşan 5 şanslı takipçi, İzmir Park DeFacto’dan 25 TL’lik hediye çeki menü kazanacaktır.
3. Aynı Facebook hesabı söz konusu yarışma dönemi boyunca sadece 1 cevap hakkına sahiptir. Verdiği ilk cevap dışındaki diğer cevaplar yarışma kapsamında değerlendirilmeyecektir. Aynı Facebook hesabı 1 kez ödül kazanabilmektedir.
4. Yarışma 05.10.2017, 13.00 - 22.00 saatleri arasında sürecektir. Yarışma bitiş saatinden sonra gönderilen cevaplar yarışma kapsamında değerlendirilmeyecektir.
5. Kazananlar 06.10.2017 tarihinde "Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin" sayfasından açıklanacaktır.
6. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
7. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
8. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
9. Ödülün teslim edilmesi için katılımcının teslim sırasında nüfus cüzdanını yanında bulundurması ve İzmir Park içerindeki danışma bölümüne başvurması gerekmektedir.
10. Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyen ya da çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, İzmir Park ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
11. Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
12. Bu kampanyanın Facebook sitesi ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Facebook sitesi sorumlu tutulamaz.
13. İzmir Park, kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.
14. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.