Gönderen Konu: Destek İsteme Kriterleri  (Okunma sayısı 12209 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı heidi

• Usta Kampanyacı
Ynt: Destek İsteme Kriterleri
« Yanıtla #50 : 11 Şubat 2010, 17:12:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bende yeniyim burda pek fazla bilmiyorum kuralları msn imi bi açtım birsürü destek isteme mesajı gelmiş bende istedim bi kaç kişiden yasak mesajı aldım ben nerden destek isteyebilirim
bu arada sadece ömrümde bir kampanyaya katıldım kaybedersem çok üzülürüm
buraya bunu yazmışsın uayrı almışsın 10 dk sonra doritos hsseli tatlar kampanyasına yazmışsın oy istemişsin
anasayfadan gir aşalarda kampanya destek formu var ordan kendine sayfa aç kocaaaamann oy istiyorum diye isteyen verir zaten :-\

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #51 : 11 Şubat 2010, 17:14:00 »
rüştünü ispatlasın diyedir. yada oy vererek pişsin diye..bizde o yollardan geçtik .biraz gayret etsinler .az önc e dayanamadım yeni üyeye (her yere yazan  vardı ya)oy verdim .hemen peşine  daha yeni üyeden mesaj geldi oy için.sanki anlaşmalı gibi.gerçi genelde hep böyle oluyor bana .bi konuda birine destek oluyorum  aynı konudan bir sürü mesaj geliyo .oyladığım forumdamı yazıyo ne?

MiniPsy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : 13 Şubat 2010, 03:34:12 »
nerdeyse imzama kocaman destek istemeyin yazcam ya  :-\ tamam oy veriyorum ama gerçekten bazen sıkıntı basıyor vermeyincede vicdanımı rahatlatamıyorum offffffffffff  :'(

Çevrimdışı kayserillim

• Usta Kampanyacı
    • trendyola üye olmak için
« Yanıtla #53 : 13 Şubat 2010, 23:36:24 »
şu ara gerçekten benide sıkıntı bastı bu oy verme yüzünden, konulara bile mesaj yazmaktan korkar oldum, adamlar online kimi görse yükleniyorlar hemen. daha sitede bir kere bile mesajı bulunmayan arkadaşlar mesaj atıp oy istiyor. sözüm tabiki bu tür yüzsüzlük yapanlara. benden oy istiyecek arkadaşlar 1.si sitede bir geçmişi olsun. 2.side oy istedikten ve aldıktan sonra nezaketende olsa teşekkür etmeleri.  ;)
markafoniye üye olmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : 29 Haziran 2010, 13:26:08 »
bu destek konusunu görebilmek için gerekli olan mesaj sayısının biraz daha artması gerek bana kalırsa, doğru yeremi yazıyorum bilmiyorum ama 50 mesaja ulaşabilmek için sürekli oraya buraya manasız mesaj yazan kişileri biraz daha dizginlemiş oluruz böylelikle sanırım..

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #55 : 29 Haziran 2010, 14:00:03 »
Destek konusunu görmek üyelerimizin çok fazla işine yaramayacaktır.
Destek isteyebilmek için ayrı kurallarımız var çünkü.

Amatabi bazen bu kurallara bakmadan destek isteyen üyelerimiz oluyor. Bizde bu tarz üyelere forumdan uzaklaştırma cezası vermek zorunda kalıyoruz.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin