Gönderen Konu: Avek Otomotiv: GS-Karabük maçı için 3kişiye VIP davetiye-Fb+İg  (Okunma sayısı 261 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9687
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Avek Otomotiv Yine Kazandırıyor!

VIP davetiye kazanarak 30 Eylül Cumartesi 19:30'da #TTArena'da olmak ve #Galatasaray - #Karabükspor maç heyecanını stadyumda yaşamak istiyorsan bu şansı kaçırma!

VIP davetiye kazanmak için bu paylaşımın altına bir arkadaşını etiketleyerek en yaratıcı yorumu bırakman ve Avek Otomotiv Facebook sayfasını beğenmen yeterli.

Avek sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

    Davetiye kazanmak için Pasolig kartınızın olması zorunludur.
    Avek VIP davetiye Yarışması,  28-29 Eylül 2017 tarihlerinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli Avek resmi Instagram hesabı ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin... üzerinden yapılacaktır.
    Avek VIP bilet Yarışması 29 Eylül 2017’de 15:00 saatinde son bulacaktır.
    Katılım hakkı kazananların ile iletişime geçilerek 29 Eylül 2017 saat 18:00’a kadar istenilen bilgilerini iletmeleri istenecektir. Belirtilen sürede istenilen bilgiler sağlanmadığı takdirde hak yedek talihlilere geçecektir.
    Kazananların belirlenmesini takiben yukarıda belirtilen Instagram ve Facebook sayfalarından talihliler duyurulacaktır.
    Kullanıcılar belirtilen adresten paylaşılan içeriğin altına arkadaşlarını etiketleyerek      maça gitmek için mesajlarını iletecekler. Seçilen en yaratıcı 3 yorum sahibi 30 Eylül 2017 Cuma saat 19:30’de TT Arena’da oynanacak Galatasaray – Karabükspor maçına VIP davetiye kazanacak.
    Yarışmaya katılmak için Avek Otomotiv resmi Instagram hesabının takip edilmesi      gerekmektedir.
    Instagram üzerinden yarışmaya katılan kullanıcıların hesaplarını gizli olmaması gerekmektedir.
    Kazanan kullanıcılar ile DM yolu ile iletişime geçilecektir. Bilgilerini eksik ya da yanlış ileten kullanıcı ödül hakkını kaybeder.
    Ödül kazanan kullanıcılar, 30 Eylül tarihinde belirlenerek Avek Otomotiv Facebook ve Instagram sayfasından duyurulacaktır.
    Avek, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
    Kazanan kullanıcılar, kazandıkları özel mesaj yolu ile bildirilecektir. Bildirimden itibaren aynı gün  içerisinde adres/telefon/iletişim bir cevap göndermedikleri ve/veya eksik /hatalı gönderdikleri takdirde kazandıkları hak geçersiz sayılır.
    Yarışmamızda 3 asil ve 3 yedek kazanan belirlenecektir.
    Yarışmaya  katılan herkes, yukarıda bahsedilen şartları kabul etmiş sayılır. Ödülü almak için Passolig sahibi olmak zorunludur.
    Avek Otomotiv çalışanları yarışmaya katılamamaktadır.
    Ödül 30 Eylül 2017 tarihinde geçerlidir.
    Bilet kazanacak kişi sayısını Avek Otomotiv ekibi belirleme veya değiştirme yetkisine sahiptir.
    Katılımcılar Stadyuma alanına ulaşımlarını kendi imkanları ile sağlayacaklardır.
    Kazanılan davetiye birbaşkasına devredilemez, para ile satılamaz.
    Avek Otomotiv, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
    18 yaşından küçükler, Avek Otomotiv ve Doğuş Otomotiv çalışanları ve birinci derece yakınları kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
    18 yaşından küçüklerin yarışmaya katılamayacakları belirtilmiştir. Buna rağmen yarışmaya katılan 18 yaşından küçük kullanıcıların hukuki sorumluluğu velilerine aittir. Avek Otomotiv'den 18 yaşından küçük kullanıcılar adına ve bunların eylemlerinden dolayı herhangi bir tazminat talebinde bulunulamaz. Avek Otomotiv'in bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı/kalacağı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları kullanıcının yasal sorumlusuna rücu edilir.
    Avek otomotiv uygun görmediği takdirde yarışmayı bitirebilir ya da yarışma kurallarını değiştirebilir.