Gönderen Konu: Karcher Türkiye Bul ve Kazan  (Okunma sayısı 1512 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Karcher Türkiye Bul ve Kazan
« : 27 Eylül 2017, 14:10:07 »
BUL VE KAZAN

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sürpriz hediyeleri kazanma fırsatını kaçırmak istemiyorsan hemen yarışmamıza katıl! "Bul ve Kazan" oyunumuzu oynayan 100. kişiye Kärcher logolu kupa, 250. kişiye  WV 1 Plus Şarjlı Cam Temizleme Makinesi ve 500. kişiye KB 5 Şarjlı Süpürge hediye edilecek. Tek yapman gereken oyunu tamamalamak ve formu doldurmak. Unutma formu doldurmayan katılımcılarımız değerlendirmeye alınmayacak.

Oyun çok basit: tek yapman gereken odanın içerisinde gizlenmiş 7 adet VC 5'i bulmak. Yeni VC 5 dik konumlu elektrikli süpürge o kadar kompakt ki en küçük yerlerde bile  kolayca saklanabilir. Güçlü miniğimizi bakalım bulabilecek misin?

1.Kapdüs arkasında 2. kapıda asılı olan mont  3. açık kapının arkası  4. tv arkası 5. etajerin yanında 6. çıkıntılı koltuğun altında 7. tekli koltuğun yanında
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2017, 08:11:41 Gönderen: admin »

Çevrimdışı conibravo

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: KARCHER TÜRKİYE BUL VE KAZAN
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2017, 14:53:40 »
Katıldınız vb. hiçbir geribildirim yok bu nasıl yarışma?

Çevrimdışı hsu

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: KARCHER TÜRKİYE BUL VE KAZAN
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2017, 18:41:03 »
Karcher instagram sayfasında bir yarışma kazanmıştım. Hediye gönderimi yapmadılar. Dmden birkaç kez sordum ama cevap bile vermediler.

Çevrimdışı gürünlü

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Karcher Türkiye Bul ve Kazan
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2017, 11:08:38 »
katıldım ama ne bir katılım şartları var ne bir sonuç bilgilendirme sayfası var hiçbir şey yok .aslında katılmayacağım böyle firmaların çekilişlerine kendimi aptal yerine konmuş gibi hissediyorum

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2017, 17:17:13 »
BUL VE KAZAN

Yarışma şimdilik sonra erdi. Katılımcılarımızın tamamına teşekkür ederiz. Kısa bir süre sonra, yeni hediyelerle tekrardan burada olacağız. Bizi takip etmeye devam edin. Facebook sayfamızından yarışmanın kazananlarını inceleyebilirsiniz.

Oyun çok basit: tek yapman gereken odanın içerisinde gizlenmiş 7 adet VC 5'i bulmak. Yeni VC 5 dik konumlu elektrikli süpürge o kadar kompakt ki en küçük yerlerde bile  kolayca saklanabilir. Güçlü miniğimizi bakalım bulabilecek misin?
1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!

Çevrimdışı tugo45

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2017, 17:37:14 »
"Bul ve Kazan" yarışmamızın ödülleri sahipleriyle buluştu. KB5 Şarjlı Pratik Süpürge'nin kazananı Reyhan Demir 'i tekrardan tebrik ediyor ve ürünümüzü iyi günlerde kullanmasını diliyoruz. Yarışmamız sürpriz hediyelerle kısa bir süre sonra yeniden başlayacak. Bizi takip etmeye devam edin!