Gönderen Konu: ANKARA PODIUM AVM:50kişiye 25TL ToyzzShop çeki-SADECE AVMDE GEÇERLİ!!!  (Okunma sayısı 341 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9687
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

İlkokul öğretmeni hiç unutulur mu? Haydi siz de ilkokul öğretmeninizin adını yazın, Podium ToyzzShop’tan hediye çekini kazanın.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
üzerinden gerçekleşecek bu yarışma 26-29 Eylül 2017 tarihlerinde Ankara Podium Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenmektedir.
2. Kullanıcılar, yarışma paylaşımının altına ilkokul öğretmenlerinin isimlerini yorum şeklinde yazarak yarışmaya katılabilirler.
3. Yarışma sonunda yapılan yorumlar 29.09.2017 tarihinde Ankara Podium Alışveriş Merkezi tarafından rastgele seçilecektir. 50 adet yorumun sahibi 29.09.2017 tarihinde açıklanacaktır. Ankara Podium Alışveriş Merkezi ToyzzShop’ta geçerli 25 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır. Kazanılacak hediye çeki 30.09.2017 – 7.10.2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
4. Kazananların hediye çeklerini 7.10.2017 saat 22:00’ye kadar Podium danışma bankosundan almaları gerekmektedir. Aksi takdirde kazanılan hediye çeki hakkı başka bir talihliye devredilecektir.
5. Yarışma sonunda kazanan kişiler Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nin Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından duyurulacaktır.
6. Ankara Podium Alışveriş Merkezi, katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
7. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
8. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Ankara Podium Alışveriş Merkezi Facebook, Twitter ve Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
9. Kampanyaya katılanlar işbu Toyzz Shop Yarışma Kuralları’nı kabul etmiş sayılırlar. Ankara Podium Alışveriş Merkezi Toyzz Shop Yarışma Kuralları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
10. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
11. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Ankara Podium Alışveriş Merkezi tarafından yapılacaktır. Ankara Podium Alışveriş Merkezi bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
12. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.