Gönderen Konu: ANKARA-Everybody's Nişantaşı Pazarı:Hergün 5 kişiye hediye veren check-in  (Okunma sayısı 219 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9681


Everybody's Nişantaşı Pazarı

1- Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

üzerinden gerçekleşecek bu yarışma 27 Eylül – 4 Ekim 2017 tarihlerinde Everybody’s Nişantaşı Pazarı tarafından düzenlenmektedir.
2-Kullanıcılar, Facebook veya Instagram’da Everybody’s Nişantaşı Pazarı’nı beğenip, yer bildirimi yaptıklarını Instagram veya Facebook hesaplarında #Nişantaşındayız ve @nisantasipazari etiketleriyle paylaşım yaparak yarışmaya katılabilirler.
3-Her gün 5 kişi kazanabilir. Her günün kazananları, bir gün sonra Everybody’s Nişantaşı Pazarı’nın sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Kazanan kişilerden ad, soyad ve iletişim bilgileri talep edilecektir. Kazanan kişiler, danışma bankosuna giderek hediyelerini alabileceklerdir.
4-Everybody’s Nişantaşı Pazarı katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
5-Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır. Kullanıcılar birden fazla paylaşım yaparak yarışmaya katılabilirler.
6-Kampanyaya Everybody’s Nişantaşı Pazarı çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Everybody’s Nişantaşı Pazarı’nın bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
7-Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
8-Everybody’s Nişantaşı Pazarı yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
9-Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Everybody’s Nişantaşı Pazarı Facebook ve Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
10-Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Everybody’s Nişantaşı Pazarı kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
11-Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Everybody’s Nişantaşı Pazarı’nın her türlü kayıtları esas alınacaktır.
12-Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Everybody’s Nişantaşı Pazarı tarafından yapılacaktır. Everybody’s Nişantaşı Pazarı bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
13-Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.