Gönderen Konu: Cinetime Sinemaları:10kişiye Kurtlar Vadisi Vatan filmi için bilet-25 Eylül son  (Okunma sayısı 197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9677
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kurtlar Vadisi Vatan filmi biletiniz Cinetime'dan!
Bilet kazanmak için yapmanız gerekenler: Cinetime sosyal medya hesaplarını beğenin/takip edin, bu görseli paylaşın; bu görselin altına 3 arkadaşınızı etiketleyin ve bilet kazanma şansı yakalayan 10 kişiden biri siz olun!
Kazananlar 26 Eylül Salı günü açıklanacaktır.
Yarışma yalnızca Cinetime Sinemaları’nda geçerlidir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

1. Cinetime sosyal medya hesaplarında yer alan Kurtlar Vadisi Vatan filmi Bilet Yarışması 21 Eylül Perşembe günü başlayıp 25 Eylül Pazartesi günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 26 Salı  günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Cinetime tarafından uzatılabilir. Kazananlar Cinetime sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
2. Katılımcılar Cinetime Sineması sosyal medya hesaplarını beğenip/takip edip sosyal medya hesaplarımızda yer alan yarışma görselini beğenip, görsel altında 3 arkadaşını etiketleyerek yarışmaya katılabilirler. Kazanılan Kurtlar Vadisi Vatan Bileti yalnızca Cinetime Sinemaları’nda geçerlidir.
3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Kurtlar Vadisi Vatan Bileti filmi 10 adet biletle sınırlı olup, kazananlar Cinetime Sineması tarafından belirlenecektir.
4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.
5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Facebook ya da Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Cinetime sorumlu değildir.
6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
7. Katılımcılar diledikleri kadar katılım gerçekleştirebilir.
8. Cinetime yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
9. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 3 gün içerisinde Facebook ya da Instagram mesaj yoluyla Cinetime ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 3 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.
10.Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.
11. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.
12. Cinetime kazanan katılımcılar ile Facebook üzerinden Cinetime hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Cinetime sosyal medya hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Cinetime sorumlu tutulamaz.
13. Cinetime bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.